مدیر عامل سابق HTC شغل جدیدی برای خود دست و پا کرد

یکم مارس ۲۰۱۵ بود که «پیتر چو»، مدیر عامل سابق اچ تی سی در کنگره جهانی موبایل و رویداد اختصاصی HTC روی صحنه آمد، One M9 را از جیب خود خارج کرد و گفت: «آقایان و خانم ها، این One M9 کاملا جدید است.»

وی اندکی بعد از مدیر عاملی HTC کنار گذاشته شد و بی راه هم نیست اگر این موضوع را به عدم موفقیت خط تولید موبایل های پرچمدار این کمپانی ربط دهیم. «پیتر چو» و «شر وانگ» (مدیر عامل فعلی) هر دو از موسسین HTC به شمار می آیند و نباید انتظار داشت که حضور چو به شکل کامل از HTC حذف شود. وی هنوز هم با این کمپانی ارتباطی تنگاتنگ دارد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

امروز اما خبر می رسد که آقای چو تصمیم گرفته تا پس از مدیر عاملی شرکت تایوانی، شغل دیگری را امتحان کند. وی اکنون «مدیر اجرایی» کمپانی Digital Domain شده است که در واقع کار تهیه «جلوه های بصری» فیلم های سینمایی مشهوری همچون مرد آهنی ۳، ترنسفورمرز، Furious 7 و Tron Legacy را انجام داده است.

گفته می شود آقای چو اگرچه سمت مدیر اجرایی را در این کمپانی هنگ کنگی به دست آورده اما تیم مدیریت Digital Domain مشخصا تمام تلاش خود را خواهد کرد تا از دیدگاه و تجربیات با ارزش او نهایت استفاده را ببرد.

اکنون و پس از مشغول شدن آقای چو در Digital Domain، تحلیل های دیگری نیز صورت گرفته اند؛ اینکه چنین حرکتی می تواند معنای فراوانی داشته باشد زیرا اچ تی سی می خواهد در زمینه هدست های واقعیت مجازی حضوری پر رنگ داشته باشد و از طرفی Digital Domain نیز وظیفه تولید جلوه های بصری مشهورترین فیلم های سینمایی را بر عهده دارد و پیش از این تلاش های کوچکی برای پا گذاشتن در این عرصه نیز داشته است. حال همکاری این دو شرکت می تواند باعث رخ دادن اتفاقات جالبی شود.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟