نسل بعدی «Apple TV» با افزایش قیمت زیادی رو به رو خواهد بود

برای افرادی که از کامپیوتر و موبایل های ساخته شده توسط اپل استفاده ای حرفه ای می کنند، داشتن «Apple TV» نیز یکی از ضروریات به شمار می رود. با بهره گیری از این وسیله، به راحتی می توانید محتوای موبایل یا کامپیوتر خود را به نمایشگر انتقال داده و یا در صورت داشتن اشتراک نت‌فلیکس، از سرویس های آنلاین آن بهره برید.

این محصول در ایالات متحده به علت کاربردهای بالایی که دارد، بسیار پر طرفدار است و روز گذشته برایتان از احتمالات و شایعات جدیدی در خصوص این دستگاه نوشتیم. دستگاهی که گویا می تواند اولین قدم های [دوباره] اپل در حوزه گیمینگ باشد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

انتظار می رود که این شرکت در تاریخ ۱۸ شهریور ماه از اپل تی وی جدید پرده برداری کند و گفته شده که در آن از پردازنده A8 که توسط خود اپل توسعه یافته استفاده شده است.

امروز اما خبر رسیده که این محصول که اخیرا قیمتش به ۶۹ دلار تقلیل پیدا کرده بود، با قیمتی بالاتر به دست کاربران خواهد رسید و همین مسئله می تواند صحت استفاده اپل از سخت افزار قوی تر و قابلیت هایی که پیشتر در موردشان شنیده بودیم را تایید نماید.

وب سایت 9to5Mac اکنون خبر می دهد که در کنفرانس روز چهارشنبه، نسل جدید اپل تی وی با قیمتی بین ۱۴۹ الی ۱۹۹ دلار رونمایی خواهد شد. این محصول پیش از این با قیمت ۹۹ دلار عرضه می شد و پس از ۵ سال، برای اولین بار است که اپل بهایی بیش از ۱۰۰ دلار را برایش طلب خواهد کرد.

در این میان منبع مذکور همچنین گزارش داده که اپل تصمیم دارد نمونه ارزان تر را نیز برای کاربرانی که به نسل جدید و قابلیت هایش نیازی ندارند، به فروش برساند و تولید آن را قطع نکند. همانگونه که ذکر کردیم، اپل نمونه فعلی محصول مورد بحث را با قیمتی معادل ۶۹ دلار به فروش می رساند.

اخیرا شایع شده بود که اپل می خواهد دستیار دیجیتالی خود، سیری را به Apple TV بیاورد و از طرف دیگر نیز روز گذشته وب سایت Tech Crunch خبر داد که ریموت کنترل آن مجهز به سنسورهای حرکتی شده و می تواند همچون کنترلر کنسول Wii عمل کند.

اپل تصمیم دارد تا به همه این ابهامات در روز چهارشنبه، ۱۸ شهریور ماه پاسخ دهد. می توانید در آن تاریخ با دیجیاتو برای کسب اخبار لحظه به لحظه همراه باشید.

Mobit

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟