گریز بدون توقف؛ معرفی بازی FRAMED

گریز بدون توقف؛ معرفی بازی FRAMED

عنوان تحسین شده استودیوی Loveshack (که بزرگانی همچون هیدئو کوجیما از آن به عنوان بازی سال ۲۰۱۴ یاد کردند) بالاخره به اندروید آمد تا کاربران سیستم عامل گوگل هم بتوانند از تجربه بی نظیر این عنوان فکری نوآر بهره مند شوند.

در بازی FRAMED شما کارگردانی یک کمیک استریپ زنده را عهده دار می شوید؛ داستان مصوری تاریک که کاراکتر مرموزش بدون وقفه از موانع خطرناک و نیروهای پلیس می گریزد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

FRAMED با کسب بیش از ۳۰ جایزه بین المللی و میانگین امتیازات ۸۵/۱۰۰ در متاکریتیک، یکی از موفق ترین بازی های است که تاکنون برای پلتفرم موبایل عرضه شده.

اتمسفر خاص و گیم پلی منحصر به فرد، مهم ترین عوامل استقبال بی نظیر از بازی FRAMED بوده اند؛ عنوانی که هم به بازار بی رمق بازی های موبایل تکانی اساسی داد و هم پایه گذار سبکی نوین در بازی ها شد.

FRAMED 2

FRAMED یک کمیک استریپ زنده است که روایت داستان و در واقع کارگردانی آن به دستان شما سپرده شده. کاراکتر مرموز بازی شخصی است که به دلیلی نامعلوم،‌ دائما در حال دویدن رو به جلوست و در این گریز بدون توقف، باید از موانع خطرناک و نیروهای پلیس گذر کند.

وظیفه شما در بازی، جابجایی و چینش مناسب فریم های داستان مصور است تا کمترین برخورد را با نیروهای پلیس یا موانع مسیر داشته باشید. به طور مثال اگر در فریم سمت راستی پلیسی کمین کرده باشد، باید به سرعت فریمی که در آن نردبان قرار گرفته را بر سر مسیر کاراکتر بگذارید تا با پایین رفتن از آن توسط پلیس دستگیر نشوید.

FRAMED 3

بازی به همین منوال ادامه پیدا می کند و با پیش روی در مراحل، هم پلیس ها بیشتر می شوند و هم موانع مسیر کشنده تر. هیچ خبری از امتیاز و آیتم های آزادشدنی هم نیست؛ FRAMED بیش از این که یک بازی باشد، داستانی است که هدایت آن به دست شما سپرده شده، بنابراین باید با نهایت سرعت بهترین استراتژی را برای داشتن یک روایت بی عیب و نقص به کار بگیرید.

نسخه iOS بازی همزمان با انتشار نسخه اندروید، طی تخفیفی ویژه از ۵ دلار هم اکنون به ۹۹ سنت رسیده. بنابراین اگر به هر دلیلی موفق به تجربه FRAMED نشده اید، بهترین فرصت برای خرید بازی همین حالاست.

FRAMED
  • FRAMED
  • قیمت: ۰.۹۹ دلار
  • سازنده: Loveshack
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۲۳۵ / ۱۰۷ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato