کمپانی LG نام های تجاری «G4 Graphy» و «G4 Script» را به ثبت رساند

کمپانی LG نام های تجاری «G4 Graphy» و «G4 Script» را به ثبت رساند

ساعتی پیش در مورد تلفن هوشمند LG G4 Note برایتان نوشتیم اما اکنون به نظر می رسد که کمپانی کره ای ال جی، تنها به نمونه Note قناعت نکرده و تصمیم دارد موبایل هایی دیگر از خانواده G4 را نیز راهی بازار نماید.

دقایقی پیش مطلع گشتیم که ال جی، دو علامت (نام) تجاری دیگر را نیز برای خود به ثبت رسانده است. G4 Graphy و G4 Script به احتمال زیاد موبایل های بعدی کمپانی کره ای خواهند بود. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

اطلاعات چندانی در مورد دو محصول جدید ال جی در دست نیست اما استفاده از نام «G4» در آنها، خبر می دهد که به احتمال زیاد شاهد معرفی دو تلفن هوشمند از خانواده G4 باشیم که همه آنها کم و بیش، از یک زبان طراحی بهره می گیرند.

G4 Note به احتمال زیاد عضوی از این خانواده خواهد بود که قلم هوشمند یا همان استایلوس را به طرفداران این وسیله ارائه خواهد کرد. در مورد «Graphy» و «Script» نیز از روی اسم آنها، می توان حدس زد که این دو محصول هم احتمالا از قلم هوشمند برخوردار باشند.

کمپانی ال جی پیش از این نیز موبایل هایی مجهز به قلم هوشمند را توسعه داده و آنها را برای رقابت با سری نوت از سامسونگ به بازار فرستاده اما همواره اقبال با هموطن و رقیب این شرکت بیشتر یار بوده و سری نوت، توجهات کثیری را به خود جلب کرده اند. حال باید دید در آینده تلاش های بعدی ال جی برای استفاده از قلم استایلوس و بهره گیری از آنها در یک موبایل به کجا ختم خواهند شد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato