بازی سازها به داد کودکان مناطق جنگی می رسند

در منطقه ای زندگی می کنیم که عموما با بحران های متعددی دست و پنجه نرم می کند و جنگ یکی از بلایایی است که میلیون ها کودک را تحت تاثیر خود قرار داده. با این حال استودیوهای بزرگ بازی سازی قصد دارند با ارائه کمک های خیر خواهانه ی معنوی خود، به نوعی در برطرف کردن مشکل بزرگ این روزها سهیم شوند.

قرار است طی یک رویداد بازی سازی شش روزه، استودیوهای گرد هم آیند و بازی هایی بسازند و تحت عنوان Help: Real War is Not a Game یا «کمک: جنگ واقعی یک بازی نیست» عرضه کنند. این بسته توسط War Child، خیریه ای نام آشنا منتشر خواهد شد.

۳۴۳Industries (سازندگان سری هیلو)، Creative Assembly (سازندگان سری Total Was و Alien Isolation) و Team 17 (سازندگان سری بازی های Worms) از تولیدکنندگان نام آشنایی هستند که می توان نام شان را در این لیست مشاهده نمود. مایلز جیکوبسون از استودیو Sports Interactive می گوید: «هیچ کودکی جنگ را شروع نکرده، پس هیچ کودکی نباید تحت تاثیر آن باشد.»

اوایل سال آینده، «کمک: جنگ واقعی یک بازی نیست» برای پلتفرم پی سی عرضه خواهد شد و طبیعتا هزینه جمع آوری شده توسط آن مستقیما به کودکان آسیب دیده اهدا خواهد شد. هنوز تا زمان بندی این رویداد شش روزه باقی مانده و احتمالا استودیوهای بیشتری به جمع شرکت های کنونی بپیوندند.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟