موسس وان پلاس در پی خرید کارخانه قدیمی HTC در شهر شنژن است [شایعه]

موسس وان پلاس در پی خرید کارخانه قدیمی HTC در شهر شنژن است [شایعه]

موسس وان پلاس در پی خرید کارخانه قدیمی HTC در شهر شنژن است [شایعه]

وان پلاس استارتاپی محسوب می شود که در دو سال اخیر، رشدی بی سابقه را تجربه کرده و با اولین تلفن هوشمندی که توسعه داد و البته راهکاری که برای فروش آن برگزید، توانست توجهات جهانی را به سوی خود معطوف کند.

این شرکت کوچک چینی در ماه های گذشته نسخه دوم از تلفن هوشمند اش را توسعه داد و آن را معرفی کرد. سیستم خرید، باز هم دعوت نامه ایست و گفته می شود در حال حاضر دعوت نامه های خرید وان پلاس ۲، در اینترنت خرید و فروش می شوند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

از طرف دیگر کمپانی اچ تی سی در سال اخیر، با بدترین درآمدهای تاریخ خود رو به رو بوده و ارزش کلی آن نیز تقریبا نزدیک به صفر دلار است. همه این مسائل دست به دست داده اند تا استارتاپ نوپای چینی، تصمیم بگیرد یکی از کارخانه های شرکت رو به زوال تایوانی در شهر «شنژن» را خریداری کند.

این خبر البته هنوز در حد شایعه است اما از طرف دیگر، بارها شنیده بودیم که HTC در پی کوچک سازی کمپانی خود و کاهش هزینه هایش است.

HTC به علت کاهش تولید و توسعه موبایل هایش، نیاز چندانی به این کارخانه قدیمی ندارد و از طرف دیگر، این حرکت برای وان پلاس منطقی به نظر می رسد چرا که در حال حاضر، نمی تواند با تقاضایی که با آن مواجه است، رو به رو شود و خرید این کارخانه مشخصا اوضاع را برایش بهتر از پیش خواهد کرد.

البته باز هم باید اذعان داشت که این خبر، اکنون در حال شایعه است و از جایی قوت گرفته که آقای «Pete Lau»، یکی از موسسین و مدیر عامل کنونی وان پلاس، تصویری از خود در مقابل کارخانه قدیمی مورد بحث را منتشر نموده است. همین موضوع منجر شده تا با خبری که آن را مطالعه کردید رو به رو گردیم؛ شایعه ای که چندان هم غیر منطقی به نظر نمی رسد.

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل