عرضه اولیه آیفون ۶ اس پلاس به خاطر گلوگاه پدید آمده در تولید با محدودیت های مواجه خواهد بود

مطابق گزارشی تازه انتشار یافته اکنون گفته می شود که احتمال می رود عرضه اولیه آیفون ۶ اس پلاس با محدودیت هایی مواجه باشد و کمپانی تولید کننده به دلیل کمبود موجودی نتواند به تمامی تقاضاها برای خرید این دیوایس پاسخ بدهد.

گفتنی است که ظاهراً این مسئله از گلوگاه پدید آمده بوسیله ی تامین کننده بلک لایت های مورد نیاز اپل برای مونتاژ فبلت جدیدش رخ داده و به همین علت برند ساکن کوپرتینو با چالشی جدی در ارائه ی محصول به کاربران خود مواجه گشته.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

آگهی استخدام

در همین راستا Ming-Chi Kuo، یکی از برجسته ترین تحلیل گران در زمینه ی مسائل و رویدادهای مرتبط به اپل، طی نامه ای به سرمایه گذاران وابسته به کمپانی KGI securities اطلاع داده که تامین کننده ماژول های بک لایت آیفون ۶ اس پلاس با دشواری قابل توجه در تولید رو به رو گشته و همین مسئله سبب خواهد شد عرضه اولیه موبایل مذکور به محدودیت بر بخورد.

گفتنی است حتی در زمان حاضر نیز عرضه آیفون مورد اشاره با تاخیری یک ماهه مواجه بوده و همین موضوع نشان می دهد که ساکنین مانتین ویو در رابطه با مونتاژ دیوایس مشکلاتی را از سر می گذارنند.

وبسایت اپل اینسایدر که از طریق منابع خود توانسته به نامه Ming-Chi Kuo دسترسی پیدا کرده و آن را منتشر نماید، یادآور می شود که در بخشی از این نامه آمده احتمالاً اپل کوشش می کند مشکل رخ داده را با ارائه سفارش های بیشتر به یک شرکت جایگزین همچون Radiant مرتفع سازد. بدین ترتیب سهام Radiant در تولید ماژول های بک لایت لازم برای ساخت آیفون ۶ اس پلاس از ۴۰ به ۸۰ درصد خواهد رسید و به یقین سود مطلوبی نیز نصیبش خواهد شد.

حال باید منتظر ماند و دید شرکت یاد شده می تواند گلوگاه فعلی که برای اپل دردسر ساز گشته را رفع و رجوع کند یا اینکه مشتاقان آیفون ۶ اس پلاس باید صبر بیشتری به خرج دهند.

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟