ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

وبسایت Pinterest ماهانه 100 میلیون بازدیدکننده دارد

با توجه به علاقه روز افزون مردم به تصاویر و محتوای دیدنی، Pinterest روز به روز موفق تر می شود و اهداف بزرگ تری را به دست می آورد. جدیدترین دستاورد پینترست، رسیدن به 100 میلیون ...

با توجه به علاقه روز افزون مردم به تصاویر و محتوای دیدنی، Pinterest روز به روز موفق تر می شود و اهداف بزرگ تری را به دست می آورد. جدیدترین دستاورد پینترست، رسیدن به 100 میلیون کاربر ماهانه است.

امروز صبح، پینترست از رسیدن به این رقم در وبسایت خود خبر داد. جالب است بدانید که پینترست تا به حال در مورد تعداد کاربران خود هیچگاه حرفی به میان نیاورده بود.

در حالی که ماهانه 100 میلیون نفر به پینترست سر می زنند، فقط 70 درصد آن ها فعالیتی واقعی دارند و کاری درون شبکه انجام می دهند. یعنی تنها 70 میلیون نفر عکسی را پین کرده یا روی عکسی کلیک می کنند تا تصاویر مشابه آن را ببینند. در حقیقت 30 میلیون کاربر فقط نگاهی انداخته و از سایت خارج می شوند.

صرفا جهت مقایسه، توییتر در حال حاضر 316 میلیون کاربر فعال دارد و درست سال گذشته همین موقع، تعداد کاربران اسنپچت 100 میلیون بود. احتمال آن می رود که طی این یک سال، جامعه ی اسنپچت دو برابر افزایش داشته است.

پینترست به Qurtz می گوید که تعداد کاربران شان طی 18 ماه اخیر دو برابر شده. Pinterest تا ماه مارس امسال، ارزشی معادل 11 میلیارد دلار داشت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (7 مورد)
  • ویدا
    ویدا | ۱ آبان ۱۳۹۴

    خجالت اوره.... چرا فیلتر شد؟ چه اشکالی داشت؟

    تا کی؟؟

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها

مطالب پیشنهادی