سامسونگ در پی افزایش درآمد از بخش صنایع نیمه هادی و تولید چیپ های مختلف است

سامسونگ در پی افزایش درآمد از بخش صنایع نیمه هادی و تولید چیپ های مختلف است

سامسونگ در پی افزایش درآمد از بخش صنایع نیمه هادی و تولید چیپ های مختلف است

سامسونگ را در درجه اول به عنوان شرکتی می شناسیم که محصولات الکتریکی اش بر بازارهای مختلفی چیره شده اند. این شرکت اما در کنار به فروش رساندن محصولات و گجت های الکتریکی مختلف، تجارت بزرگ دیگری دارد به نام تولیدات و صنایع نیمه هادی.

کمپانی کره ای مورد بحث در واقع دومین تولید کننده بزرگ چیپ های مختلف در جهان است و در این زمینه پس از اینتل قرار گرفته. حال آقای Kim Gi Nam، یکی از مدیران ارشد بخش نیمه هادی سامسونگ اذعان داشته که قسمت یاد شده باید به شکل گسترده ای رشد کند. آنطور که به نظر می رسد، اکنون مدیران این بخش می خواهند همه مشتریان خود را با یک چشم نگریسته و در یک اولویت قرار دهد.

چنین ایده ای به معنای آن است که اکنون Samsung Electronics نیز برای بخش تولیدات نمیه هادی همین شرکت، به عنوان یک مشتری عادی تلقی خواهد شد و احتمال دارد برند گلکسی گاهی نتواند از ساخته های خودی استفاده نماید. آقای Kim Gi Nam در همین رابطه می گوید:‌ «باور داریم که هنوز جای رشد بسیار زیادی داریم. نباید مشتریان را اولویت بندی نماییم و باید تلاش کنیم فروش خود را به خریداران داخلی یا خارجی بالاتر ببریم.»

همانگونه که مطلع هستید، شرکت کره ای در سال جاری و در خط تولید گلکسی های خود، از پردازنده های اگزینوس که توسط بخش نیمه هادی همین شرکت توسعه یافته و به تولید انبوه رسیده بودند استفاده های زیادی کرد. همچنین لازم به ذکر است که درآمدهای این بخش از سامسونگ نیز نسبت به دوره های پیشین افزایش چشم گیری داشته اند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل