سامسونگ در روز عرضه آیفون ۶ اس، نمونه ویدیوهای 4K ضبط شده توسط پرچمداران را منتشر کرد

سامسونگ در روز عرضه آیفون ۶ اس، نمونه ویدیوهای 4K ضبط شده توسط پرچمداران را منتشر کرد

آیفون های جدید ۶S و ۶S Plus که فروششان از روز گذشته آغاز شده، نخستین تلفن های هوشمند اپل هستند که از امکان فیلمبرداری ۴K بهره می برند.

در پلتفرم اندروید اما این موضوع سابقه طولانی تری دارد و تاکنون شاهد عرضه ده ها محصول با قابلیت فیلمبرداری ۴K در پلتفرم موبایل گوگل بوده ایم.

سامسونگ نیز برای به رخ کشیدن این سابقه، روز آغاز فروش آیفون های جدید را مغتنم شمرده تا با انتشار یک ویدیو، نمونه تصاویر ۴K ثبت شده با پرچمداران اخیر خود، یعنی گلکسی های Note 5 (بررسی دیجیاتو) و +S6 Edge (بررسی دیجیاتو) را به رخ بکشد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

البته باید در نظر داشته باشید که سازنده در ویدیوی خود به محدودیت ۵ دقیقه ای برای ضبط هر ویدیوی ۴K اشاره نمی کند، محدودیتی که در بسیاری از تلفن های هوشمند اندرویدی دیگر نیز وجود دارد.

اپل هرچند دیرتر این قابلیت را عرضه کرده، اما در عوض محدودیتی برای ضبط ویدیو با این رزولوشن قائل نیست و کاربران می توانند تا هر میزان که حافظه داخلی موجود روی دستگاه اجازه دهد به ضبط ویدیو ادامه دهند.

چنین خصوصیتی باعث می شود کاربران قادر باشند حتی روی کم ظرفیت ترین آیفون جدید یعنی نسخه ۱۶ گیگابایتی نیز، تا حداکثر ۳۲ دقیقه ویدیوی ۴K ضبط کنند.

در مورد کیفیت ضبط نیز باید گفت هرچند ویدیوهای منتشر شده توسط سامسونگ از کیفیت و شفافیت چشم گیری برخوردار هستند، اما برای مقایسه آن با عملکرد محصولات اپل لازم است تا انتشار ویدیوهای ضبط شده توسط آیفون های جدید منتظر بمانیم.

در پایان می توانید نمونه ویدیوهای ۴K منتشر شده توسط سامسونگ را مشاهده نمایید.

نظرات ۳۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato