انتشار رندر ویدیویی دیگری از لومیا 950 XL که ابعاد دقیق این موبایل را به نمایش می کشد

لومیا ۹۵۰ XL را می توان یکی از تلفن های همراهی دانست که در ماه های اخیر، اطلاعات بی شماری در مورد آن افشا شده. البته چنین حالتی، به هیچ عنوان غیر عادی نیست؛ طرفداران مایکروسافت و ویندوز فون مدت هاست که در انتظار معرفی یک موبایل با چنین مشخصاتی هستند و صرفا در ابتدای همین هفته بود که شاهد منتشر شدن اسلایدهایی بودیم که ظاهر کلی و همچنین اطلاعات دستگاه را به نمایش کشیدند.

اکنون اما تصویر و ویدیوی دیگری از این محصول منتشر شده که گفته می شود مربوط به رندر کامپیوتری مخصوص سازندگان هستند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

بر اساس اطلاعات جدید، کارخانه سازنده لومیا ۹۵۰ اکس ال برای ساخت دستگاه از این رندر بهره برده است و قاعدتا محصول نهایی پس از رونمایی باید چنین ظاهری داشته باشد.

اکانت OnLeaks در توئیتر در کنار این ویدیو، برخی اطلاعات جانبی در مورد ابعاد دستگاه را نیز منتشر نموده. بر اساس گفته های این منبع، لومیا ۹۵۰ اکس ال ابعادی برابر با ۱۵۱.۹ در ۷۸.۴ میلیمتر دارد و ضخامت آن نیز به ۷.۸ میلیمتر می رسد.

البته ماژول دوربین برآمده است و در این نقطه، ضخامت دستگاه به ۹.۹ میلیمتر رسیده. در کنار اینها تایید شده که نمایشگر ۵.۷ اینچ بوده و از رزولوشن Quad HD استفاده می کند.

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟