به گفته ی شوهی یوشیدا، شرایط برای ادامه ی حیات پلی استیشن ویتا «چندان مساعد نیست»

به گفته ی شوهی یوشیدا، شرایط برای ادامه ی حیات پلی استیشن ویتا «چندان مساعد نیست»

در طی پرسش و پاسخی در رویداد EGX امسال، از شوهی یوشیدا، مدیر استودیوهای جهانی سونی، پرسیده شد که آن ها چه برنامه ای برای پلی استیشن ویتا دارند و او گفت: «شرایط چندان مساعد نیست.» دلیل این حرف را می توان پیشرفت روز افزون دستگاه های موبایل و راحتی استفاده از آن ها دانست.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

یوشیدا در این پرسش و پاسخ، علاقه ی خود را نسبت به پلی استیشن ویتا ابراز کرد و درباره ی راحتی استفاده از دستگاه های موبایل برای گیمینگ سخن گفت:

این سوال بسیار سختی است. مردم دستگاه های موبایل و موبایل های هوشمند در اختیار دارند و بسیاری از بازی ها برای این دستگاه ها، رایگان هستند. درست است؟ می توان به رایگان شروع به بازی کرد.

من به شخصه یکی از طرفداران بزرگ پلی استیشن ویتا هستم و ما به سختی کار کردیم تا تمام ابعاد آن دستگاه را به خوبی از آب در آوریم. افراد زیادی مثل خود شما هستند که بازی کردن با ویتا را دوست دارند. بازی های لمسی سرگرم کننده اند و بازی های خوب زیادی با این محوریت ساخته شده اند؛ اما با بهره گیری از دکمه و آنالوگ، همه چیز کاملا تغییر می کند.

بنابراین من مانند بسیاری از شما امیدوارم که فرهنگ استفاده از دستگاه های قابل حمل باقی بماند؛ اما شرایط چندان مساعد نیست. و این تنها به آن خاطر است که موبایل ها، در حال نابود کردن این بخش از صنعت اند.

کنسول پلی استیشن ویتا، در دسامبر ۲۰۱۱ برای آمریکا و در اوایل سال ۲۰۱۲، برای اروپا عرضه شد.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato