همراه اول از درگاه های فروش اینترنتی و تلفنی خود رونمایی کرد

این روزها خرید کالاها شکل سنتی خود را از دست داده و مردم ترجیح می دهند برای صرفه جویی در وقت و هزینه های خود مایحتاج شان را به صورتی اینترنتی یا تلفنی تهیه کنند. خرید کالاهای مختلف نیز از طریق این دو شیوه امکان پذیر است و از اقلام خوراکی گرفته تا وسایل الکترونیکی و پوشاک را در بر می گیرد.

حالا براساس بیانیه رسمی همراه اول، این اپراتور نیز بر آن شده تا چنین خدمتی را به مشتریان خود عرضه نماید. در ادامه توجه شما را به متن این بیانیه جلب می کنیم. با دیجیاتو همراه باشید.

همراه اول در راستای خدمت رسانی به مشتریان از دو درگاه جدید فروش خود با عنوان «فروشگاه اول» و «فروش تلفنی»  رونمایی کرد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همزمان با برگزاری سومین روز نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۵، اپراتور اول با حضور جمعی از مدیران ارشد این اپراتور و شرکت پست جمهوری اسلامی ایران از درگاه فروش اینترنتی خود با عنوان «فروشگاه اول» رونمایی کرد.

براساس این گزارش، از طریق این فروشگاه می توان کلیه محصولات نوترینو همراه اول را با تخفیف های ۱۰، ۲۰ و ۲۵ درصدی، به همراه ارسال رایگان در کلیه نقاط سراسر کشور دریافت کرد.

این گزارش می افزاید؛ چنانچه مشترکان از این فروشگاه برای خرید محصولاتشان اقدام کنند، یک سیم کارت دیتا به همراه یک بسته اینترنتی به صورت باندل و رایگان دریافت خواهند کرد.

گفتنی است: هم اکنون درگاه فروش تلفنی تنها برای مشترکین تهرانی فعال بوده و این مشترکین می توانند با ارسال عدد ۹۹۹ به سرشماره ۹۹۹ محصولات سفارشی خود را دریافت کنند.

براساس این گزارش ، خدمات فروش تلفنی نیز به زودی برای کلیه مشترکین در کل کشور راه اندازی خواهد شد.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟