بر اساس گزارش کاربران به نظر می رسد مشکلات آیفون های جدید به iOS 9 مربوط باشند

بر اساس گزارش کاربران به نظر می رسد مشکلات آیفون های جدید به iOS 9 مربوط باشند

آیفون ۶S به شکل ناگهانی خاموش می شود. این گزارشی است که کاربران ناراضی تلفن هوشمند یاد شده، آن را روی انجمن پشتیبانی اپل و سایت های دیگر اعلام کرده اند.

بر اساس گزارشها آیفون های جدید در هنگام انجام عملکردهای خود ناگهان خاموش شده و تنها راه روشن کردن مجدد آن، نگه داشتن دکمه های home و power به مدت ۱۰ ثانیه خواهد بود.

البته کاربران مدل های قدیمی تر نیز در بین این گزارش ها مشاهده می شوند که بیشتر آنها از iOS ۹.۰.۱ استفاده می کردند، بر همین اساس می توان گفت مشکل یاد شده به یک باگ نرم افزاری در آخرین نسخه سیستم عامل موبایل اپل مربوط است.

شرکت ساکن کوپرتینو نسخه ۹.۰.۱ را هفته گذشته برای رفع باگ های نسخه ۹ ارائه کرده بود و مدتی پس از آن نیز iOS ۹.۰.۲ منتشر شد.

این ضمنا تنها باگ موجود در iOS جدید نبوده و کاربران دیگری روی انجمن پشتیبانی سازنده، از داغ شدن بیش از حد آیفون ۶S و دیستورت شدن صدای اسپیکر آن و مواردی از جمله کار نکردن ۳D Touch دستگاه نیز گلایه کرده اند.

بروز مشکلات در آغاز عرضه نسل های جدید آیفون پیش از این هم سابقه داشته است و برای نمونه می توان به مواردی مثل مشکل آنتن دهی آیفون ۴ و خم شدن آیفون ۶ پلاس اشاره کرد.

کشف باگ های مختلف در ابتدای انتشار نسخه جدید iOS هم اتفاق جدیدی نیست، موردی که برای رفع آن لازم است تا انتشار بروزرسانی های بعدی از طرف سازنده منتظر بمانیم.

نظرات ۳۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato