وبلاگ نویسی زنده دیجیاتو: مراسم معارفه ابزارهای ویندوز 10 مایکروسافت، ساعت 17:30 [پایان یافت]

وبلاگ نویسی زنده دیجیاتو: مراسم معارفه ابزارهای ویندوز 10 مایکروسافت، ساعت 17:30 [پایان یافت]

امروز چهاردهم مهرماه است و مایکروسافت همانطور که پیشتر وعده داده بود، کنفرانس خبری خود را تا دقایقی دیگر برگزار می کند. البته ردموندی ها بیشتر ترجیح داده اند که سکوت را در مورد این مراسم پیشه کنند و تا آنجا که امکان دارد از هیجان این رویداد کم نکنند.

با این همه می توان تا حدودی از روی اخبار و تصاویر لو رفته حدس زد که مراسم امروز این غول نرم افزاری حول چه موضوعاتی است. برای نمونه احتمالا پرده ها از روی نسخه جدید تبلت هیبریدی خوش ساخت و پر طرفدار این شرکت کنار می رود و مشخص می شود که چه زمان چشمانمان به ویندوز ۱۰ موبایل روشن می شود.

اما خبری که بسیاری بی صبرانه انتظارش را می کشند به موبایل های لومیا مربوط می شود که آخرین پرچمدار آن یعنی لومیا ۹۳۰ با برند نوکیا در سال ۲۰۱۴ میلادی معرفی شد و وقت آن رسیده که عضوی جدید به خانواده این سری افزوده شود.

گرم تر شدن بازار محصولات پوشیدنی در سال های اخیر نیز ممکن است ردموندی ها را ترغیب کرده باشد که اندکی بر تلاش های خود در این حوزه بیافزایند و چه بسا شاهد معرفی یک پوشیدنی جدید هم در جریان این رویداد باشیم.

در هر صورت کنفرانس مایکروسافت راس ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه امروز چهاردم شهریور ماه برگزار می شود و ما نیز در دیجیاتو این مراسم را به صورت زنده وبلاگ نویسی خواهیم کرد تا به صورت لحظه به لحظه جدیدترین خبرهای مربوط به این رویداد را به سمع و نظرتان برسانیم.

به منظور کسب اطلاع بیشتر از لایو بلاگ مربوطه می توانید دقایقی پیش از شروع آن به همین پست مراجعه کنید.

http://live.digiato.com/windows10devices

نظرات ۳۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato