انتشار تصاویری جدید از تلفن هوشمند HTC One A9 که خبر از شباهت عجیب آن به آیفون می دهند

انتشار تصاویری جدید از تلفن هوشمند HTC One A9 که خبر از شباهت عجیب آن به آیفون می دهند

اچ تی سی در حال آماده سازی یک تلفن هوشمند جدید برای رونمایی است و باید بگوییم که ظاهر این دستگاه بسیار آشنا به نظر می آید. جدیدترین عکس های موبایل HTC One A9 که توسط OnLeaks@ منتشر گردیده این گجت اندرویدی را از تمامی جهات به تصویر می کشد.

این تصاویر نشان می دهند که تلفن هوشمند آتی HTC شکل و شمایلی شبیه به آیفون ۶ دارد؛ یک بدنه آلومینیومی خمیده با نوارهای ساخته شده از پلاستیک روی قسمت های قرارگیری آنتن، دوربین اندک برآمده و دو درگاه مستطیلی شکل برای قرار گیری سیم کارت و کارت حافظه میکرو اس دی از جمله بخش هایی هستند که به راحتی می توان در این تصاویر مشاهده نمود.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

در قسمت انتهای بدنه این محصول هم تعدادی منفذ برای اسپیکرهای دستگاه دیده می شوند که بسیار آشنا به نظر می آیند و آیفون ۶ را در ذهن تداعی می کنند.

البته برخی معتقدند که این مقایسه به هیچ وجه درست نیست چراکه اچ تی سی برای نخستین بار از نوارهای پلاستیکی برای گنجاندن آنتن در بدنه آلومینیومی محصولاتش استفاده کرد. این را هم باید اضافه کنیم که براساس عکس ها و اطلاعات فاش شده قبلی، تلفن هوشمند A9 در قالب رنگ های مختلفی (با بدنه فلزی) عرضه می گردد.

عکس های جدید همچنین نشان می دهند که اچ تی سی در ساخت این موبایل اندکی اولویت های خود را تغییر داده و این بار خبری از اسپیکرهای بوم ساوند در قسمت جلوی بدنه دستگاه نیست که این خبر قطعا باعث ناامیدی بسیاری می شود چراکه اسپیکرهای قدرتمند محصولات اچ تی سی برای خود طرفداران زیادی دارند.

این اسپیکرها در عوض با تعدادی منفذ در لبه پایینی دستگاه برای خروج صدا جایگزین شده اند و به جای این کاستی اما، یک اسکنر اثر انگشت در سطح رویی بدنه این موبایل دیده می شود.

خصوصیات و ویژگی های مطرح شده برای A9 همگی در حد شایعه هستند و شرکت سازنده هنوز هم هیچیک را تایید نکرده اما پیش بینی می شود که با یک دستگاه میان رده روبرو باشیم. اما قطعا در تاریخ ۲۸ مهر یعنی روز رونمایی رسمی این محصول از سوی شرکت سازنده اش، به اطلاعات بیشتری در مورد آن دست پیدا می کنیم.

screen-shot-2015-10-10-at-15-34-22 screen-shot-2015-10-10-at-15-33-38 screen-shot-2015-10-10-at-15-33-55

نظرات ۲۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato