با استریم بازی، می توان صاحب خانه ای 4.5 میلیون دلاری در هالیوود هیلز شد

با استریم بازی، می توان صاحب خانه ای 4.5 میلیون دلاری در هالیوود هیلز شد

با استریم بازی، می توان صاحب خانه ای 4.5 میلیون دلاری در هالیوود هیلز شد

بازی ماینکرفت، تجارتی فوق العاده سودآور با خود به همراه داشته؛ نه تنها برای سازندگانش، بلکه حتی برای آن هایی که آن را بازی می کنند. شخصیت محبوب و پرطرفدار وب سایت یوتوب، جردن مارون که با لقب CaptainSparklez نیز شناخته می شود، شهرت اش را مدیون استریم بازی ماینکرفت روی کانال خود است.

اما مارون به لطف فعالیت اش در استریم بازی ماینکرفت، حالا خانه ای جدید به ارزش ۴.۵ میلیون دلار در هالیوود هیلز خریداری کرده؛ خانه ای که فاصله ی چندانی با عمارت ۷۰ میلیون دلاری مارکوس ناچ پرسون، خالق ماینکرفت ندارد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

مارکوس پرسون، چندی پیش خانه ای ۷۰ میلیون دلاری در بورلی هیلز خرید و رکوردی جدید به نام خود ثبت کرد. خانه جدید CaptainSparklez، تنها چند صد متر با عمارت مارکوس پرسون که Trousdale Estates نامیده می شود، فاصله دارد؛ اما برای جا به جایی میان این دو، باید از مسیرهای پر پیچ و خم هالیوود عبور کرد.

کانال یوتوب مارون، چیزی بیش از ۸.۸ میلیون مشترک دارد و این رقم برای کانال توییچ وی، به ۱.۲ میلیون می رسد. مارون تنها روی وب سایت یوتوب، از مرز ۱.۹ میلیارد بار بازدید عبور کرده و همین مسئله، توانایی مالی او برای خرید چنین خانه ای را توجیه می کند.

خانه ی جدید استریمر ماینکرفت، سه اتاق خواب، چهار دستشویی، گاراژی برای پارک سه اتومبیل و البته استخری با منظره ای زیبا از شهر لوس آنجلس را در خود جا داده است.

در حال حاضر، فعالیت در سایت یوتوب و انجام اعمالی چون استریم بازی ها، به کاری پر سود تبدیل شده و ظاهرا با در اختیار داشتن ۸.۸ میلیون مشترک در این سایت، می توان صاحب خانه ای در هالیوود هیلز شد. احتمالا شما نیز مانند ما، از شنیدن این مسئله تاسف خورده اید که چرا زودتر، وارد کار استریم بازی ماینکرفت نشده اید!

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل