سامسونگ تولید نسخه دارای نمایشگر خمیده را برای گلکسی اس 7 نیز ادامه خواهد داد

سامسونگ تولید نسخه دارای نمایشگر خمیده را برای گلکسی اس 7 نیز ادامه خواهد داد

سال گذشته تمامی تلفن های هوشمند دارای نمایشگر خمیده سامسونگ از سری گلکسی اس ۶ آن بودند؛ برای نمونه یک مدل ۵.۱ اینچی به نام  گلکسی اس ۶ اج و یک موبایل ۵.۷ اینچی با نام گلکسی اس ۶ اج پلاس از سوی چشم بادامی های کره ای به بازارهای جهانی عرضه گردید.

سال قبل از آن نیز موبایل دارای نمایشگر خمیده سامسونگ از سری گلکسی نوت انتخاب شده بود که گلکسی نوت اج نام داشت. حالا اما گزارشی از ویتنام به دست آمده که نشان می دهد سامسونگ در نظر دارد همین استراتژی را در سال آینده هم پیاده سازی نماید.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

براساس این گزارش در سال ۲۰۱۶ میلادی، صرفا یک مدل اج از سوی سامسونگ عرضه می گردد و آن موبایل هم از سری گلکسی اس ۷ خواهد بود. سامسونگ این تغییر در استراتژی خود را زمانی عملیاتی کردکه تصمیم گرفت سری گلکسی اس ۶ را برای عرضه موبایل دارای نمایشگر خمیده خود انتخاب نماید.

حالا شایعه جدیدی منتشر شده که نشان می دهد چشم بادامی های کره ای مشغول ساخت دو نسخه مختلف از تلفن هوشمند گلکسی اس ۷ هستند. یکی از این موبایل ها دارای نمایشگر ۵.۲ اینچی است و دیگری از یک نمایشگر ۵.۸ اینچی احتمالا خمیده بهره می برد.

اگر این مساله حقیقت داشته باشد، سامسونگ تصمیم گرفته که مدل اج با نمایشگر کوچک تر را از سبد محصولات خود حذف نماید. اما حالا یک سوال باقی می ماند و آن اینکه، آیا دستگاه دارای نمایشگر ۵.۸ اینچی خمیده گلکسی اس ۷ اج نام خواهد گرفت یا گلکسی اس ۷ اج پلاس؟

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato