بازی Uncharted the Nathan Drake Collection در رده ی دوم فروش قرار گرفت؛ فیفا هم چنان در صدر

بازی Uncharted the Nathan Drake Collection در رده ی دوم فروش قرار گرفت؛ فیفا هم چنان در صدر

بنابر آمار هفتگی Gfk Chart Track، نسخه ی جدید بازی آنچارتد، یعنی The Nathan Drake Collection، توانست عملکردی خوب در هفته ی جاری از خود نشان دهد و رده ی دوم جدول فروش نرم افزار انگستان را از آن خود کند. در همین حال، بازی فیفا ۱۶ برای سومین هفته ی پیاپی در رده ی نخست جدول فروش قرار گرفته و بار دیگر، علاقه ی انگلیسی ها به فوتبال را به نمایش می گذارد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

نسخه ی قبلی فیفا، به مدت ۶ هفته ی پیاپی در صدر جدول فروش انگلستان قرار گرفت و حالا نسخه ی ۱۶، نیمی از این مسیر را پیموده است. از سوی دیگر، اگرچه آنچارتد هشتمین بازی بزرگ کنسول پلی استیشن ۴ در سال جاری میلادی به حساب می آید، به رتبه ی دوم بسنده کرد.

بازی های مشابهی چون Destiny: The Taken King ،Gears of War: Ultimate Edition و Rare Replay همگی توانستند حداقل برای مدت کوتاهی، رتبه ی اول را در این لیست به دست آورند.

بسته ی الحاقی بازی دستینی، توانست یک رتبه صعود کند و بازی Lego Dimensions در دومین هفته ی عرضه ی خود، به رتبه ی ۱۱ سقوط کرد. فورتزا موتور اسپرت ۶ هم برای دومین هفته ی پیاپی، در رده ی ۵ام باقی ماند.

از یک سو بازی GTA V هم چنان به فروش موفقیت آمیز خود ادامه می دهد و از سوی دیگر، متال گیر سالید ۵: فانتوم پین به آرامی در حال فراموش شدن است.

بازی جدید استودیوی هارمونیکس، یعنی راک بند ۴ هم به سختی هرچه تمام تر، جایگاه ۱۰مین بازی پرفروش این هفته را به خود اختصاص داد. تنها بازی جدید این هفته نیز، Transformers: Devastation بود که اثر جدید استودیو پلاتینیوم گیمز به شمار می رود و ظاهرا با فروشی نه چندان موفق، به رده ی ۲۱ام در میان بازی های پرفروش بسنده کرد.

در پایین می توانید لیست ۴۰ بازی برتر هفته ی اخیر کشور انگستان را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که این آمار تنها مربوط به نسخه ی فیزیکی بازی ها است:

ChartTrack

ویجیاتو

نظرات ۴۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato