استریم بازی های اندروید در آپدیت جدید یوتوب گیمینگ امکان پذیر شد

استریم بازی های اندروید در آپدیت جدید یوتوب گیمینگ امکان پذیر شد

سرویس استریم ویدئوهای گیمینگ یوتوب، در ماه آگوست سال جاری میلادی عرضه شد و حالا با تغییرات زیادی مواجه شده است. همان طور که ماه پیش نیز اعلام شد، اپلیکیشن یوتوب گیمینگ، حالا از استریم ویدئو و گیم پلی در موبایل های اندروید پشتبانی خواهد کرد و به گیمرها اجازه می دهد که با قرار گرفتن مقابل دوربین جلوی موبایل، در صفحه ظاهر شده و صحبت کنند.

ویژگی دیگری نیز به اپلیکیشن اضافه شده که به طرفداران استریمرها اجازه می دهد تا به میزان دلخواه به شخص در حال استریم پول اهدا کنند و یا با خرید یک اشتراک ماهانه، از امتیازهای بیش تر نسبت به سایر بینندگان برخوردار شوند؛ امتیازهایی نظیر امکان ورود به اتاق های چت مختص به مشترکین.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

استریم بازی های موبایل شاید به اندازه ی بازی کردن روی پی سی یا کنسول برای مخاطبان جذاب نباشد، اما ایده ی این کار مدت ها بود که وجود داشت. رقیب سرسخت یوتوب، یعنی Twitch، اولین سرویس استریم موبایل را در اوایل سال ۲۰۱۴ راه اندازی کرد. Twitch با این گزینه، گیمرهای موبایل را ترغیب کرد تا با استفاده از یک اپلیکیشن درون برنامه ی متعلق به سونی، به استریم بازی هایشان بپردازند.

به گفته ی مانوئل برونستین، رییس بخش مدیریت محصولات یوتوب، یکی از نقاط قوت این ویژگی، آن است که لازم نیست هیچ کاری از طرف توسعه دهندگان انجام شود و از سوی دیگر، ویژگی مذکور روی تمام موبایل های اندروید قابل دسترسی است و کاربر، با فشار یک دکمه می تواند روند کار خود را آغاز کند.

درست همانند سوریس مشابه Twitch، بینندگان استریم می توانند با پرداخت ۳.۹۹ دلار به صورت ماهانه، در عضویت کانال محبوب خود در بیایند و در عوض، از امکاناتی نظیر یک مدال خاص در چت و نیز دسترسی به چت های زنده ی اختصاصی شوند. در حال حاضر، تنها برخی از کانال های خاص به صورت بتا می توانند برای اشتراک ماهانه پول دریافت کنند؛ اما یوتوب به سرعت در حال افزایش کانال های اپلیکیشن خود است.

اگر بخواهیم از سوی مصرف کنندگان به این اپلیکیشن نگاه کنیم، یوتوب گیمینگ حالا با تغییرات اندکی نیز همراه شده است. برای مثال اپلیکیشن می تواند جستجوهای انجام شده از سوی کاربران iOS را به خاطر بسپارد. هم چنین، با بوکمارک کردن بازی های دلخواه می توانید متوجه شوید که کدام یک از کانال هایتان در حال انجام آن بازی خاص است.

اما در نهایت باید خاطر نشان کرد که آپدیت جدید، به طور کل استریمرها را هدف خود قرار داده و گزینه های بیش تری برای آنان فراهم آورده است.

YouTube Gaming
  • YouTube Gaming
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: گوگل
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: ۳۷ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato