معرفی +Calc؛ ماشین حسابی کاربردی با امکانات شخصی سازی فراوان

معرفی +Calc؛ ماشین حسابی کاربردی با امکانات شخصی سازی فراوان

معرفی +Calc؛ ماشین حسابی کاربردی با امکانات شخصی سازی فراوان

مغز انسان برای انجام محاسبات پیچیده و طولانی ممکن است دچار خطا شود، اما ماشین حساب ابزاریست که می توانیم چشم بسته به محاسبات دقیق آن اطمینان کنیم.

اپلیکیشن +Calc ماشین حساب ساده ای است که نه به خاطر محاسبه مقادیر پیچیده ریاضی، بلکه به خاطر رابط کاربری زیبا و تغییرپذیرش شهرت یافته و می توانید از آن برای سرعت بخشیدن به اعمال ساده ای مثل ضرب و جمع و تقسیم استفاده کنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

+Calc یک ماشین حساب غیرمهندسی است که تنها از پس چهار عمل اصلی ریاضی بر می آید، بنابراین نباید برای محاسبه انتگرال و مشتق و توابع مثلثاتی رویش حساب کنید.

اما اگر ظاهر ماشین حساب برایتان اهمیت دارد، در +Calc ده ها مدل تم رنگارنگ (شامل تم های متریال، اندروید مارشملو و ...) برای تنوع بخشی به محیط در اختیار دارید و ضمنا می توانید برای نمایش اعداد، فونت دلخواه خود را برگزینید.

Calc+ 2

البته +Calc فقط یک ماشین حساب پر زرق و برق نیست، بلکه برخی از قابلیت هایش واقعا کاربردی هستند. دستورات خود را می توانید هم از طریق نمایشگر و هم دکمه های ماشین حساب به اپلیکیشن وارد کنید.

هر محاسبه در یک خط به نمایش در می آید، بنابراین نه تنها می توانید به تمامی آنها از یک محل نظارت داشته باشید، بلکه با دیدن خطا در محاسبه می توانید برگردید و با انتخاب عدد اشتباه آن را تصحیح کنید.

+Calc ضمنا حافظه قدرتمندی دارد که می تواند محاسبات شما را تا مراجعه بعدی ذخیره کند. همچنین قادرید مقادیری که با آن حساب کرده اید را با دوستان خود به شکل یک یادداشت به اشتراک بگذارید.

+Calc را می توانید به رایگان از گوگل پلی و کافه بازار دانلود کنید.

+Calc
  • +Calc
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: AppPlus.Mobi
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲.۵ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
کافه‌بازار

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل