قیمت پلی استیشن 4 در اروپا نیز کاهش خواهد یافت

قیمت پلی استیشن 4 در اروپا نیز کاهش خواهد یافت

شرکت سونی در چند هفته ی گذشته، از قیمت کنسول نسل هشتمی خود در کشورهای آمریکا و ژاپن کاست. بنابر اطلاعات منتشر شده از طرف یکی از خرده فروشان، قیمت پلی استیشن ۴ از روز ۲۱ اکتبر در اروپا کاهش خواهد یافت.

در همین حال، سه شنبه هفته ی آینده نیز همایش «هفته ی بازی پاریس» کار خود را آغاز می کند و می توان انتظار داشت که شرکت محبوب ژاپنی به صورت رسمی از کاهش قیمت کنسول پرفروش خود پرده برداری کند. براساس گزارشات، قیمت کنسول به ۳۴۹ یورو کاهش خواهد یافت.

به نظر می رسد که سونی، تصمیم بر کاهش قیمت کنسول در اروپا را با توجه به فروش موفقیت آمیز آن در ژاپن اتخاذ کرده باشد. پلی استیشن ۴ به محض کاهش قیمت در کشور خورشید تابان، به فروشی چشمگیر رسید و آن ها می خواهند که برتری خود نسبت به سایر رقبا را با ترفندهای مختلف حفظ کنند. آخرین خبرها تا به امروز، حاکی از آن بوده اند که پلی استیشن ۴، چیزی بیش از ۲۰ میلیون واحد فروخته است.

در همین حال، باید منتظر ماند و دید که سونی چه برنامه هایی برای هفته ی بازی پاریس دارد و احتمالا با دستی پر به استقبال طرفداران خود خواهد رفت تا کمبودهای اخیر جبران شوند. منتظر پوشش کامل دیجیاتو از این رویداد باشید.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato