لانچ تریلر بازی Call of Duty: Black Ops 3 منتشر شد [تماشا کنید]

لانچ تریلر بازی Call of Duty: Black Ops 3 منتشر شد [تماشا کنید]

امروز، اکتیویژن و Treyarch لانچ تریلر بازی محبوب و بسیار مورد انتظار Call of Duty: Black Ops 3 را منتشر کردند. همان طور که می شد پیش بینی کرد، تریلر جدید پر است از صحنه های اکشن و پر زد و خورد.

اکتیویژن انتظار دارد که بعد از عرضه ی نسبتا موفقیت آمیز نسخه ی بتا بلک آپس ۳، بازی فروش خوبی را تجربه کند و بتواند بعد از فروش کم نسخه های Ghosts و Advanced Warfare (البته نسبت به خود سری کال آو دیوتی!) بار دیگر رکوردهای فروش را جا به جا کند.

نسخه ی سوم بازی بلک آپس، همانند نسخه ی قبلی در آینده به وقوع می پیوندد و سازندگان اعلام کرده اند که در نسخه های نسل هفتم بازی، خبری از بخش داستانی نیست و گیمرها باید به بخش چندنفره روی این کنسول ها بسنده کنند. گیمرهای نسخه های نسل هشتم و پی سی بازی نیز می توانند از همان ابتدا و بدون نیاز به پشت سر گذاشتن مراحل داستانی، به هر مرحله ای که می خواهند دسترسی داشته باشند.

کال آو دیوتی: بلک آپس ۳، در تاریخ ۶ نوامبر (برابر با ۱۵ آبان) برای پلتفرم های اکس باکس ۳۶۰، اکس باکس وان، پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴ و پی عرضه خواهد شد. در پایین می توانید تریلر جدید بازی را نیز تماشا کنید.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato