گلکسی اس 7 در دو اندازه مختلف با صفحه ی خمیده عرضه خواهد شد [شایعه]

گلکسی اس 7 در دو اندازه مختلف با صفحه ی خمیده عرضه خواهد شد [شایعه]

در حال حاضر سامسونگ با روتین کاملا مشخصی به عرضه ی محصولاتش می پردازد: یک پرچمدار با سایز متوسط را اوایل سال منتشر می کند و بعد، در پاییز، یک یا دو فبلت دیگر را. اما گزارش های جدید نشان می دهند که سامسونگ می خواهد با سری گلکسی ۷، این روند را تغییر داده و استراتژی اش را عوض کند.

بنابر گزارش Samsungviet، گلکسی اس ۷ اج و گلکسی اس ۷ اج پلاس، در سال آینده به صورت همزمان و در دو اندازه ی ۵.۲ و ۵.۷ اینچ عرضه خواهند شد. این بدان معناست که حداقل تا اواخر سال ۲۰۱۶، خبری از پرچمداری با صفحه ی تخت نخواهد بود. سامسونگ احتمالا در نظر دارد که پاییز بعدی، گلکسی نت ۶ را برای طرفدارانش عرضه کند.

استراتژی جدید، احتمالا کمک بسیاری به سامسونگ خواهد کرد. ارائه ی همزمان دو موبایل جدید با طراحی مشابه اما در سایزهای متفاوت، در نظر مخاطبان منطقی تر است و تا به حال اپل هم از این استراتژی منافع زیادی کسب کرده. این تصمیم سامسونگ هم چنین نشان می دهد که آن ها واقعا تلفن های هوشمند بهره مند از صفحه ی خمیده را آینده ی این صنعت می دانند و قرار است روی آن مانور زیادی دهند.

علاوه بر صفحه ی خمیده، انتظار می رود که دستگاه های جدید سامسونگ به USB-C، پردازنده ی ارتقایافته ی اگزینوس یا اسنپدراگون و چیپ صدای جدید مجهز باشند. سامسوسنگ هم چنین ممکن است از تکنولوژی Force Touch برای مقابله با اپل نیز بهره ببرد. شایعات حاکی از آن اند که گلکسی اس ۷ ماه ژانویه ۲۰۱۶ معرفی خواهد شد.

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato