بلک بری اپلیکیشن های مخصوص Priv را روانه پلی استور کرد

بلک بری اپلیکیشن های مخصوص Priv را روانه پلی استور کرد

زمان زیادی به عرضه تلفن هوشمند اندرویدی بلک بری یعنی Priv نمانده و این شرکت کانادایی با ارائه چند اپلیکیشن اختصاصی در پلی استور، خود را برای انتشار این محصول در بازار آماده نموده است. عرضه زودهنگام این اپلیکیشن ها نمایانگر یک حقیقت است و آن هم چیزی نیست جز اهمیت بسیار بالای Priv و آمار فروش آن برای شرکت بلک بری.

در کنار اپلیکیشن های جدید، بعضی از موارد قدیمی موجود در گوگل پلی هم بروزرسانی شده اند که فهرست آنها به شرح زیر است: MicrosoftexFAT, Notes, BlackBerry Calendar, Contacts, BlackBerry Hub, BlackBerry Keyboard, BlackBerry Services, Tasks, BlackBerry Device Search, BlackBerry Password Keeper, BlackBerry Launcher, BlackBerry Camera و DTEK.

کاربرد بسیاری از این اپلیکیشن ها از نامی که دارند پیداست و عمده آنها چیز جدیدی برای ارائه ندارند. با این حال از توضیحات گوگل پلی پیداست که اپلیکیشن کیبورد بلک بری از تنظیمات شخصی سازی منحصر به فردی برای کیبورد فیزیکی Priv برخوردار است. ضمنا اپلیکیشن DTEK کاربران را قادر می سازد تا تنظیمات امنیتی و حریم شخصی خود را دنبال کنند.

با DTEK می توان فهمید که اپلیکیشن ها چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنند و کدام یک از آنها به دوربین، میکروفون، موقعیت جغرافیایی و اطلاعات شخصی دسترسی دارند. برای مشاهده فهرست این اپلیکیشن ها می توانید به صفحه بلک بری در گوگل پلی مراجعه کنید.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato