اپلیکیشن Google Play Games به زودی از امکان ضبط ویدئوی بازی ها برخوردار می شود

اپلیکیشن Google Play Games به زودی از امکان ضبط ویدئوی بازی ها برخوردار می شود

تنها چند هفته پس از پشتیبانی سرویس یوتوب گیمینگ از ضبط بازی ها، Google Play Games هم قصد دارد که این قابلیت را به اپلیکیشن خود اضافه کند. با بروزرسانی گوگل پلی گیمز می توانید هنگام باز کردن اپلیکیشن، بازی مورد نظرتان را انتخاب کرده و رزولوشون ۷۲۰p یا ۴۸۰p را برای شروع ضبط گیم پلی بازی در نظر بگیرید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

درست مثل یوتوب گیمینگ در گوگل پلی گیمز هم می توانید هنگام ضبط بازی با استفاده از دوربین جلو و میکروفون، احساسات و واکنش هایتان را هم به ویدئوی خروجی بیفزایید. پس از اتمام کار ضبط هم قادرید به ویرایش ویدئو پرداخته و آن را مستقیما در یوتوب بارگذاری کنید.

این قابلیت مطمئنا گوگل پلی گیمز را کاربردی تر از گذشته خواهد کرد. اپ یاد شده که در بسیاری از موبایل های اندرویدی به طور پیش فرض حضور دارد،  تا پیش از این بروزرسانی تنها وسیله ای بود برای دنبال کردن اچیومنت های کسب شده در بازی ها، اما با اضافه شدن این قابلیت مطمئنا موبایل گیمرها به استفاده بیشتر از آن ترغیب خواهند شد.

GPlay_GameplayRecording_v06_whitewithtext.0

با وجود اضافه شدن گوگل پلی گیمز به سرویس های استریم بازی همچون توئیچ و یوتوب گیمینگ، ضبط و به اشتراک گذاری گیم پلی بازی ها برای موبایل گیمرها آسان تر از گذشته خواهد شد. این قابلیت طی روزهای آتی در ابتدا برای آمریکا و انگلستان و سپس برای کاربران دیگر نقاط دنیا در دسترس قرار خواهد گرفت.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato