معرفی SonicXbeat؛ موزیک پلیری حرفه ای برای ویندوزفون

معرفی SonicXbeat؛ موزیک پلیری حرفه ای برای ویندوزفون

امکانات موزیک پلیر پیش فرض ویندوزفون برای کاربران معمولی کافیست. اما اگر در استفاده از تلفن هوشمند، پخش موزیک مهم ترین اولویت شما باشد قطعا به یک موزیک پلیر شخص ثالث با امکاناتی بیشتر احتیاج خواهید داشت.

SonicXbeat به عنوان یک موزیک پلیر حرفه ای در پلتفرم مایکروسافت امکاناتی از قبیل شخصی سازی، پشتیبانی از ژست های حرکتی و پشتیبانی از لیریک هنگام پخش آهنگ را به شما ارائه می کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

SonicXbeat رابط کاربری زیبا و منحصر به فردی دارد که با تعویض آهنگ، شاهد تغییر رنگ محیط خواهید بود. به غیر از چهار دکمه اصلی کنترل پخش آهنگ، گزینه های پلی لیست، تکرار، شافل و سرچ نیز در صفحه پخش موزیک قرار گرفته تا ساده ترین کار در این اپ، دسترسی به آهنگ ها باشد.

SonicXbeat 22

به غیر از این، با قرار دادن کاشی های زنده اپ در صفحه استارت و در کنارش استفاده از ژست های حرکتی، می توانید تجربه لذتبخشی از کار در محیط کاربری آن داشته باشید.

با SonicXbeat می توانید از آهنگ هایتان پلی لیست بسازید و از طریق نوار ابزار اپ در قسمت بالای صفحه، به سرعت میانشان سوئیچ کنید. ضمنا امکان تعویض بک گراند رابط کاربری با تصاویر گالری، پشتیبانی از نمایش لیریک آهنگ ها و امکان دانلود خودکار کاور آلبوم ها از دیگر امکانات خوب آن هستند.

نسخه رایگان SonicXbeat کلیه امکاناتی که گفتیم (به غیر از امکان Pin کردن کاشی های زنده) را داراست و می توانید آن را با حجمی در حدود ۸ مگابایت از ویندوزاستور دانلود کرده و از تجربه گوش دادن به موزیک با آن لذت ببرید.

SonicXbeat
  • SonicXbeat
  • قیمت: رایگان (نسخه کامل ۹۹ سنت)
  • سازنده: x-4ce
  • سیستم عامل: ویندوزفون
  • حجم: ۸.۳ مگابایت
دانلود

ویندوزاستور

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato