ثبت نام برای تست نسخه بتای کورتانا در iOS آغاز شد

مایکروسافت کم کم برای ارائه یک نسخه آزمایشی از دستیار صوتی کورتانا برای iOS آماده می شود. این شرکت نرم افزاری طی شش ماه گذشته به طور خصوصی مشغول آزمایش کورتانا بوده و حالا به مرحله ای رسیده که بتواند پیش نمایشی از آن را در اختیار تعداد محدودی از کاربران قرار دهد.

مایکروسافت در این باره می گوید: "ما به کمک اعضای ویندوز اینسایدر برای اطمینان از عملکرد عالی کورتانا در iOS نیاز داریم، به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا نسخه اولیه کورتانا را جهت تست در اختیار تعداد محدودی از کاربران قرار دهیم."

گفتنی است مایکروسافت از امروز ثبت نام برای تست نسخه بتای کورتانا در iOS را به طور محدود و برای کاربران آمریکایی و چینی آغاز کرده. تمام قابلیت های کورتانا در iOS حاضر نخواهند شد و هنوز پشتیبانی از "hey Cortana" به آن اضافه نشده است.

موبایلت

کورتانا در iOS درست معادل نسخه های ویندوز 10 موبایل و اندروید است و تقریبا همان کارها را انجام می دهد. هنوز مشخص نیست که تا زمان انتشار نسخه کامل در پایان سال جاری، آیا مایکروسافت برای لینک کردن کورتانا با اپلیکیشن های iOS آتلوک و وان نوت برنامه ای دارد یا خیر، اما تا این لحظه می دانیم که نسخه بتا از یادآور و ارسال ایمیل ها پشتیبانی به عمل می آورد.

لینک های دانلود نسخه بتا تا چند هفته دیگر نمایان می شوند و هم اکنون می توانید از این لینک برای ثبت نام در برنامه پیش نمایش کورتانا اقدام کنید.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟