ال جی قابلیت های تلفن هوشمند V10 و رابط کاربری UX 4.0+ را به نمایش می گذارد [تماشا کنید]

ال جی قابلیت های تلفن هوشمند V10 و رابط کاربری UX 4.0+ را به نمایش می گذارد [تماشا کنید]

ال جی به تازگی ویدئویی تبلیغاتی را منتشر کرده و در آن کارایی تلفن هوشمند V10 خود را در کنار رابط کاربری جدید LG UX 4.0+ به نمایش گذاشته. در تبلیغ یاد شده یک مرد و دو زن ساکن شهر نیویورک را می بینیم که چطور زندگی روزمره ی خود را با به روزترین اسمارت فون تولید شده توسط کمپانی کره ای به پیش می برند.

در ابتدای ویدئو مردی سحر خیز موبایل V10 خودش را روی دسته ی دوچرخه نصب و فیلمبرداری را آغاز می کند و بلافاصله می توانیم مشاهده نماییم که لرزشگیر اپتیکال دستگاه چه عملکرد مطلوبی را دارا است.

وی سپس در جایی می ایستد و از فردی که در حال اجرای موسیقی در کنار خیابان است اقدام به فیلمبرداری می کند، در این حالت نیز به افراد نشان داده می شود که چطور قادر خواهند بود عملکرد میکروفون های موبایل را کنترل نموده و به بهترین کیفیت صدا برای ویدئوی در حال تهیه دست یابند.

هر چه که در ویدئو بیشتر پیش می رویم امکانات متنوع تری از محصول به نمایش در می آیند، کیفیت بالای پخش موسیقی، مقاومت نسبی بدنه در برابر سقوط و ضربات ناگهانی، توانایی های دوربین، امکانات چند وظیفگی و... از جمله مواردی هستند که ال جی تلاش داشته همگی آنها را در بازه ی زمانی کوتاه به تصویر بکشد.

در پایان از شما دعوت می کنیم تا این ویدئوی جالب را نظاره گر باشید.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato