اپلیکیشن وان نوت حالا از 3D Touch و یادداشت های صوتی پشتیبانی می کند

اپلیکیشن وان نوت حالا از 3D Touch و یادداشت های صوتی پشتیبانی می کند

مایکروسافت به تازگی اقدام به بروزرسانی اپلیکیشن وان نوت برای iOS کرده و طی آن قابلیت هایی همچون میان برهای ۳D Touch، امکان ضبط یادداشت های صوتی و موارد دیگر را به این اپلیکیشن افزوده است.

با اضافه شدن امکان ضبط یادداشت های صوتی، دیگر نیازی به اپلیکیشن های متفرقه برای ضبط صدا نخواهید داشت و می توانید از وان نوت به عنوان یک اپلیکیشن جامع و کاربردی برای ثبت یادداشت های متنی و صوتی بهره بگیرید.

مضاف بر این موارد، وان نوت از حالا به بعد می تواند اشکال هندسی که با دست ترسیم شده را تشخیص داده و آنها را به طور منظم روی صفحه بیاورد. با این قابلیت می توانید به سادگی اشکالی مثل دایره و چندضلعی را به آسانی در یادداشت هایتان وارد کنید. ضخامت این اشکال به سرعت رسمشان بستگی دارد؛ هر چه ترسیم آنها سریع تر باشد قطر نازک تری خواهند داشت.

پشتیبانی از ۳D Touch هم قابلیتی است که می توانید در آیفون های ۶ و ۶ اس از آن بهره بگیرید. با فشار روی آیکن وان نوت، میان بری نمایان می شود که از آن می توانید یادداشت جدیدی آغاز کرده و یا به آخرین آنها دسترسی داشته باشید. نسخه جدید وان نوت را می توانید همین حالا از اپ استور دریافت کنید.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato