فال آوت 4 حالا رسما محبوب ترین بازی تاریخ استیم است

فال آوت 4 حالا رسما محبوب ترین بازی تاریخ استیم است

برای اولین بار در تاریخ استیم، بالاخره یک عنوان به غیر از بازی های استودیو Valve، سازنده پلتفرم استیم، توانست در رتبه اول پرمخاطب ترین های این شبکه قرار گرفته و رکوردی عجیب به ثبت رساند. پس از پشت سر گذاشتن Grand Theft Auto V، حالا نوبت به والو و دوتا ۲ رسیده است.

این رکورد زمانی به ثبت رسیده که تقریبا ساعت کاری مردم در اروپا و آمریکا به اتمام رسیده و زمان اوج حضور کاربران در شبکه است. با رقمی نزدیک به نیم میلیون نفر بازیکن آنلاین، Fallout 4 جمعیتی قابل توجه را در ساعتی که معمولا متعلق به Dota 2 و Counter-strike: Global Offensive است را سرگرم نموده.

steam_charts

اگر در روزهای عادی چارت استیم را مرور کرده باشید حتما می دانید که دو عنوان صدر لیست، با اختلاف ده ها برابری، نسبت به عناوین دیگر قرار گرفته اند و حتی نزدیک شدن به رتبه دوم جدول هم کار بسیار دشواری است، چه رسد به پشت سر گذاشتن عنوان اول.

در هر حال، Fallout 4 یکی از اصلی ترین مدعیان امسال برای کسب جایزه بهترین بازی سال است اما کاربرانی که آخرین ساخته بتسدا را روی کنسول تهیه کرده اند، خبر از مشکلات متعدد گرافیکی می دهند اما تاکنون جامعه پی سی گیمرها مشکل بزرگی گزارش نکرده اند.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato