بسته الحاقی جام قهرمانان اروپا به صورت رایگان برای PES 2016 عرضه می شود

بسته الحاقی جام قهرمانان اروپا به صورت رایگان برای PES 2016 عرضه می شود

کمپانی کونامی به تازگی اعلام نموده که بسته الحاقی جام ملت های اروپای ۲۰۱۶، به صورت رایگان برای کاربران PES 2016 عرضه خواهد شد. شرکت مورد بحث خاطر نشان کرده این آپدیت به صورت کاملا رایگان برای گیمرهایی که با وجود مشکلات متعدد، به پشتیبانی از PES ادامه داده اند، عرضه می شود.

کونامی می گوید که برخی از گیمرها طی چند ماه اخیر، با مشکلات زیادی در تجربه PES 2016 مواجه بوده اند و به بسیاری از محتویات مورد انتظار خود دسترسی پیدا نکرده اند. تیم سازنده بازی PES از مشکلات عنوان خود با خبر است و می خواهد که بسته الحاقی مورد بحث را به عنوان هدیه ای برای تشکر از طرفداران عرضه کند.

کمپانی کونامی به صورت دائمی، آپدیت هایی در قالب دیتا پک برای PES 2016 عرضه می کند و به محتویات آن می افزاید. بنابر برنامه ریزی های انجام شده، دیتا پک بعدی، اوایل دسامبر عرضه می گردد و محتویاتی از قبیل استادیوم ماراکانا، چهره های جدید برای برخی بازیکنان و لباس های جدید برای چند تیم ملی و باشگاهی با خود به همراه می آورد.

البته در نهایت باید گفت که روند ساخت بسته الحاقی جام ملت های اروپا هنوز به اتمام نرسیده، اما تمامی محتویات آن با نام Euro، سال آینده و هم زمان با برگزاری این مسابقات، به صورت رایگان در اختیار گیمرها قرار می گیرد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato