بررسی دفتر کار همراه؛ سرویسی که شما را از داشتن دفتر کار فیزیکی بی نیاز می کند

داشتن یک دفتر کار برای رسیدگی به امور ارباب رجوع و ارتباط با کارمندان، جزء مقدمات راه اندازی یک شرکت اند. برای شروع کار باید یک دفتر آبرومند اجاره کنید، اینترنت و فکس و تلفنش را راه بیندازید، میز و صندلی و رایانه بخرید و حداقل یک کارمند به عنوان منشی در شرکت خود داشته باشید.

اما فرض کنید کسب و کار شما هنوز در مرحله بازاریابی است و به شدت نیازمند سرمایه؛ از طرفی تهیه زیرساخت های دفتری و ارتباطی در شهری همچون تهران چیزی است که با وجود احتیاج به آن، نمی توانید هزینه هایش را تقبل کنید. چاره چیست؟ آیا برای داشتن یک دفتر باید خودتان را به آب و آتش بزنید و سرمایه اولیه شرکت را به خطر بیندازید؟

مسلما خیر. شاید برای استارت کاری شرکت، یک "دفتر کار مجازی" هم بتواند کارتان را راه بیندازد. بدین معنی که شما بدون نیاز به داشتن یک محیط فیزیکی و هزینه کردن برای تهیه زیرساخت ها، بتوانید به مدیریت امور مشتری ها و پذیرش سفارشات بپردازید؛ یک خط ثابت، شماره فکس و سانترال حرفه ای برای شرکت تعیین کنید و همیشه و همه جا با مشتریان خود در ارتباط باشید.

"دفتر کار همراه" استارتاپی است که چنین امکانی را برایتان فراهم کرده. برای ثبت نام در این سرویس فقط باید یک شماره تلفن ثابت یا همراه ارائه کنید تا بتوانید برای شرکتتان یک خط ثابت با پیش شماره 021، سانترال حرفه ای با پیام خوش آمدگویی، شماره فکس و پیامگیر صوتی اختصاصی داشته باشید؛ مواردی که شما را از داشتن یک دفتر کار فیزیکی بی نیاز کرده و در واقع دفتر را به نزد شما می آورند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

پیش از پرداختن به امکانات دفتر کار همراه، بهتر است مزایای استفاده از یک دفتر کار مجازی را با یکدیگر مرور کنیم. فرض کنید شما به همراه دوستانتان در شهرهای دیگر و یا حتی خارج از کشور، قصد راه اندازی یک شرکت خدمات طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی را دارید.

از یک طرف، هزینه کافی برای خرید یا اجاره آپارتمان به عنوان دفتر شرکت را نمی توانید تقبل کنید و از طرف دیگر، به علت دوری از شرکا امکان جمع شدن در یک محل برایتان میسر نیست. اینجاست که می توانید اینترنت را به خدمت بگیرید و یک دفتر کار مجازی بسازید؛ دفتری که هم شما را از هزینه های اجاره، برق، تلفن، حقوق منشی و رفت و آمد خلاص می کند، هم دارای خط ثابت و شماره فکس و پیامگیر صوتی اختصاصی است و در عین حال می تواند به شرکت نوپای شما رسمیت ببخشد.

با این توصیفات، مسلما موافقید که راه اندازی یک دفتر کار مجازی برای استارتاپ ها و شرکت های نوپا، چقدر می تواند در کاهش هزینه ها و زمینه سازی برای یک شروع قدرتمند موثر واقع شود. "دفتر کار همراه" به عنوان یکی از پیشگامان راه اندازی دفاتر کار مجازی، وظیفه تدارک زیرساخت های شرکت شما (تلفن، فکس، پیامگیر و سایر وسائل ارتباطی) را بر عهده می گیرد تا بتوانید فقط و فقط روی جنبه های مدیریتی و گسترش بیزنس خود متمرکز شده و نگران مسائل متفرقه نباشید.

همانطور که در مقدمه هم گفتیم، برای ثبت نام در سرویس دفتر کار همراه فقط و فقط به یک شماره تلفن ثابت یا همراه احتیاج دارید. پس از تکمیل ثبت نام و پروسه فعالسازی سرویس، امکانات زیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت:

  • یک شماره تماس 5، 6 یا 8 رقمی با پیش شماره 021 برای تماس با شرکت
  • سانترال حرفه ای (پیام صوتی خوش آمدگویی به مشتری یا همان سیستم پاسخگوی خودکار)
  • شماره فکس اختصاصی با قابلیت چک کردن فکس های دریافتی از ایمیل و پنل وبسایت
  • پیامگیر صوتی برای ساعات غیرکاری جهت ضبط امور مشتریان
  • امکان انتقال (دایورت) مکالمات به خطوط دلخواه شما

"دفتر کار همراه" برای ارائه این سرویس ها، تعرفه های مختلفی در نظر گرفته که فعلا شامل تعرفه های یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یکساله اند.

Tarefe

اما برای تست امکانات دفتر کار همراه، نیازی نیست که هزینه بپردازید. سرویس یادشده یک تعرفه آزمایشی 15 روزه و رایگان را هم برای مشتریان در نظر گرفته که ما هم برای بررسی امکانات این سرویس در همین بخش ثبت نام کردیم.

برای ثبت نام باید به تکمیل فرم اطلاعات شخصی خود (مطابق عکس زیر) اقدام کنید.

Form 1

در فرم ثبت نام می توانید نام شرکت (مثلا شرکت خدمات طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی امین) را وارد کرده و یک پیغام خوش آمدگویی برای سیستم پاسخگوی شرکت در نظر بگیرید. سپس می توانید برای سرویس تلفنی کلیدهای انتقال به داخلی های مختلف را تعریف کنید؛ به عنوان مثال شخص تماس گیرنده با شماره گیری عدد یک بتواند مستقیما با شما صحبت کند یا با فشردن عدد 2، به صندوق پیام های صوتی شرکت متصل شود.

دفتر کار همراه برای راه اندازی سرویس آزمایشی از شما اسکن کارت ملی و مبلغ 20 هزارتومان به عنوان ودیعه را درخواست می کند، و بین 24 الی 48 ساعت کاری پس از تکمیل و ارسال فرم، دفتر کار مجازی شما را راه اندازی خواهد کرد. به محض راه اندازی سرویس، ایمیلی از طرف دفتر کار همراه برایتان ارسال می شود که در آن می توانید شماره های اختصاصی تلفن و فکس شرکت به همراه رمز عبور دسترسی به آنها را مشاهده کنید.

حالا دفتر کار مجازی شما آماده است؛ می توانید هرجا که باشید از رسیدن فکس های جدید از طریق ایمیل باخبر شوید، هر وقت که بخواهید صندوق پیام های صوتی را بررسی کنید و با این امکانات بدون داشتن حتی یک دفتر فیزیکی، پرستیژ یک شرکت عظیم و باسابقه را داشته باشید.

مواردی که گفتیم تنها خدمات استارتاپ دفتر کار همراه نیستند. اگر دوست دارید در کنار یک دفتر مجازی، حتما یک دفتر واقعی هم داشته باشید، می توانید یک آپارتمان 90 متری در غرب تهران، مجهز به میز کنفرانس و صندلی، رایانه و پرینتر، اینترنت و تلفن و دو منشی خانم را با مالکیت زمانی از دفتر کار همراه اجاره کنید.

Office 1

اگر بخواهید این دفتر را با هزینه شخصی و از صفر راه اندازی کنید، به میلیون ها تومان سرمایه احتیاج دارید. اما با اجاره یک آپارتمان آماده از دفتر کار همراه می توانید با هزینه ای کمتر از 400 هزار تومان در ماه، از امکانات یک فضای اداری شیک در پایتخت بهره مند شوید.

مضاف بر این، دفتر کار همراه خدمات دیگری همچون ارسال پیامک به مشتریان و ارسال تبلیغات در سطح انبوه از طریق تلگرام و وایبر را هم در اختیارتان قرار می دهد تا بتوانید خدمات کسب و کار نوپایتان را به گوش مردم سراسر کشور برسانید.

در مجموع خدمات "دفتر کار همراه" می تواند برای صاحبان استارتاپ های نوپا و کم سرمایه، و افرادی که می خواهند به هر طریقی که شده یک شماره رسمی برای شرکت خود در تهران داشته باشند بسیار مفید و مقرون به صرفه باشد.

جایگزینی دفاتر کار مجازی به جای دفاتر حقیقی، ایده خوبیست که نه تنها می تواند هزینه های بی مورد برای شرکت های نوپا را کاهش دهد، بلکه راه اندازی و مدیریت آنها را آسان تر از همیشه خواهد نمود.

همچنین با گسترش و رونق استفاده از دفاتر مجازی، می توان امیدوار بود که هجوم افراد به پایتخت برای راه اندازی کسب و کار کاهش پیدا کند که همین مورد بالطبع می تواند روی کاهش مصرف انرژی، بهبود وضعیت ترافیکی شهر تهران و افزایش بهره وری شرکت ها در آینده اثر شگرفی داشته باشد.

مطالب مرتبط

بروزرسانی جدید گوگل کروم سه آسیب پذیری مهم را برطرف می‌کند

گوگل همواره نگاهی ویژه به امنیت مرورگر کروم خود داشته است. اخیرا نیز این کمپانی ویژگی‌های امنیتی بسیاری را داخل آخرین نسخه گوگل کروم قرار داده تا خیال کاربران را راحت کند. چندی پیش باگ امنیتی در این نسخه پیدا شده بود که منجر به ایجاد خطا‌های منطقی می‌شد. اکنون کمپانی کالیفرنیایی، این حفره امنیتی... ادامه مطلب

حفره امنیتی تکنولوژی 4G به هکرها اجازه می‌دهد به حساب شما خرید کنند

محققین دانشگاه روهر در بوخوم آلمان، متوجه حفره امنیتی در تکنولوژی 4G یا LTE شده‌اند که به هکر‌ها اجازه می‌دهد خود را جای شخص دیگری جا بزنند و به حساب آن‌ها، پرداخت‌های اینترنتی انجام دهند.این حفره امنیتی که IMP4GT نام دارد، در تکنولوژی 4G وجود داشته و بدین معنا خواهد بود که تمامی گوشی‌های موجود در... ادامه مطلب

خشم دولت چین از اطلاع‌رسانی درباره شیوع کرونا در شبکه‌های اجتماعی

دولت چین نسبت به شیوع کرونا ویروس بسیار سخت‌گیرانه عمل می‌کند. اخیرا نیز گزارشاتی مبنی بر ردیابی و دستگیری منتشر کنندگان اخبار منفی پیرامون این ویروس در شبکه‌های اجتاعی چین منتشر شده است.سرکوب مخالفت با دولت در چین امری تازه نیست، اما به نظر می‌رسد دولت این کشور موضع خشن‌تری در قبال ویروس کرونا گرفته... ادامه مطلب

کمپانی HTC تایید کرد: تولید نخستین گوشی 5G

کمپانی HTC شاید بیشتر تمرکز خود را روی هدست‌ها واقعیت مجازی گذاشته باشد، ولی به نظر می‌رسد آن قدرها هم که ما فکر می‌کنیم، بازارموبایل را فراموش نکرده است. اخیرا مدیرعامل این کمپانی تایوانی عنوان کرده که در سال ۲۰۲۰ باید شاهد عرضه اولین گوشی‌های 5G این شرکت محبوب باشیم.ایو میتر (Yves Maitre) مدیرعامل فرانسوی کمپانی... ادامه مطلب

مادر گرتا تونبرگ از کودکی سخت و بیماری اوتیسم او می‌گوید

گرتا تونبرگ یکی از معرف‌ترین فعالان محیط زیست است که تقریبا در سراسر این کره خاکی چهره‌ای شناخته شده به حساب می‌آید. اخیرا مادر او از کودکی سخت گرتا و مشکلاتی که با او داشته، صحبت کرده است. مادر گرتا می‌گوید او به جایی رسیده بود که حتی غذا هم نمی‌خورد. در ادامه با ما... ادامه مطلب

غو‌ل‌های مخابرات، هوانوردی و فناوری به پروژه بالون‌های اینترنتی آلفابت پیوستند

پروژه لون آلفابت یکی از بلندپروازانه‌ترین پروژه‌های ارائه اینترنت در ارتفاعات بالا به حساب می‌آید. ابن پروژه به تازگی توانسته چندین سرمایه‌گذار از حوزه ارتباطات جذب کند تا به روند اجرای آن سرعت ببخشد. سرمایه‌گذران این پروژه تحت انجمن HAPS فعالیت می‌کنند و از چندین شرکت مختلف ارتباطی و زیرساختی تشکیل شده‌اند.انجمن HAPS گروهی هستند... ادامه مطلب

ویجیاتو

ادامه مطلب

ادامه مطلب

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟