معرفی بازی Rush N Krush؛ بی ترمزها

معرفی بازی Rush N Krush؛ بی ترمزها

چشم بادامی های استودیوی نت ماربل، که با Go!Go!Go!:Racer تبحرشان را در ساخت بازی های رانندگی بی پایان به رخ دنیا کشیدند،‌ در محصول جدید باز هم به سراغ همین سبک و سیاق رفته اند. جاده شلوغ و بی انتهای Rush N Krush، یک میدان نبرد درست و حسابی است؛ جولانگاه رانندگان دیوانه ای که چیزی به اسم ترمز نمی شناسند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Rush N Krush مثل هیچ کدام از رانرهای بی انتهایی که بازی کرده اید نیست. اگر جاخالی دادن رکن اصلی اکثر این بازیهاست، در Rush N Krush نمادیست از ترسو و بی جربزه بودن.

screen640x640 (1)

پیروز این بازی رانندگی کسی است که بدون ترس و واهمه به دل ماشین های رقیب می زند. در Rush N Krush می توانید هر چیزی که بر سر راهتان قرار گرفته را از میان بردارید و منفجر کنید، و برای این کار امتیاز هم می گیرید.

بازی هم دارای مد آفلاین و بی انتهاست و هم مد آنلاین. در رقابت های اینترنتی Rush N Krush می توانید به طور همزمان با ۴ نفر مسابقه بدهید، البته برای آزاد شدن مسابقه چهار نفره باید در مسابقات دو نفره به قدر کافی امتیاز جمع کرده باشید.

screen640x640 (2)

بر خلاف Go!Go!Go!:Racer با سبک گرافیکی کارتونی، برنامه نویسان نت ماربل در Rush N Krush به گرافیک واقع گرایانه گرایش داشته و مدلسازی سه بعدی بسیار دقیقی را در آن انجام داده اند. از این رو به دستگاه نسبتا قدرتمندی برای اجرای بازی احتیاج دارید.

از Rush N Krush می توانید به رایگان در پلتفرم های iOS و اندروید لذت ببرید. در صورتی هم که برای دانلود از گوگل پلی به مشکل برخوردید، مراجعه به این آدرس اینترنتی را به شما توصیه می کنیم.

Rush N Krush
  • Rush N Krush
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Netmarble Games Corp
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۹۶.۴ / ۴۶ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato