تلفن های هوشمند SyncPhone؛ موبایل هایی که می خواهند ویندوز 10 دسکتاپ را اجرا کنند

تلفن های هوشمند SyncPhone؛ موبایل هایی که می خواهند ویندوز 10 دسکتاپ را اجرا کنند

جدیدترین تلفن های هوشمند مایکروسافت، لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ اکس ال هستند و با امکانات شان طرفدران خاص خود را در سراسر دنیا پیدا کرده اند. اما گویا برخی از طرفداران این کمپانی همچنان منتظر هستند تا «سرفیس فون» از کمپانی ساکن در ردموند بیرون بیاید و آنها شاهد تلفن هوشمندی تازه با ویندوز ۱۰ موبایل باشند.

این در حالیست که مجموعه ای به نام Nurve Technologies در این مسیر قدم پیش گذاشته و اعلام نموده می خواهد یک اسمارت فون با پلتفرم ویندوز ۱۰ روانه بازار نماید.

برای آشنایی با این مجموعه و برنامه هایی که پیش رو دارند در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

«نِرو تکنالِجیز» مجموعه ای کوچک متشکل از ۳ نفر با هدف طراحی و ساخت نه ۱ بلکه ۳ تلفن هوشمند متفاوت و مبتنی بر ویندوز ۱۰ است.

کمپینی که این افراد به تازگی در وب سایت جمع سپاری سرمایه عمومی Indiegogo راه انداخته اند، اهداف بلندپروازانه و کمی عجیب دارد. به طور مثال، آنها قصد دارند موبایلی توسعه دهند که به جای ویندوز ۱۰ موبایلی، نسخه دسکتاپ این سیستم عامل را در خود داشته باشد تا کاربران قادر باشند همه برنامه ها و نرم افزارهای کامپیوتری را روی اسمارت فون هایشان اجرا و استفاده نمایند.

مجموعه مورد بحث، موبایل موردنظر خود را در سه نسخه با ویژگی ها و قیمت های مختلف ارائه خواهند کرد. در زیر می توانید نام، مشخصات و قیمت دیوایس های یاد شده را مشاهده کنید.

pcgtjbxs

از آنجا که این پروژه نیازمند جذب سرمایه است نمی توان نظری قطعی در مورد نتیجه، موفقیت یا عدم موفقیت آن مطرح کرد اما اگر کمپین موفق گردد و دستگاه های یاد شده به مرحله تولید برسند، بر اساس برنامه ریزی توسعه دهنده ها، حمایت کننده های مالی موبایل های خود را در فوریه سال ۲۰۱۶ دریافت خواهند نمود.

ویجیاتو

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato