رقابت خودروهای واقعی در جهان واقعیت مجازی را تماشا کنید

رقابت خودروهای واقعی در جهان واقعیت مجازی را تماشا کنید

واقعیت مجازی آمده تا دنیای پیرامون ما را به چالش بکشد و اکنون شرکت «کسترول» که بیشتر نامش را به عنوان یک سازنده روغن موتور برای خودروها می شناسیم دست به اقدامی جالب زده و یک مسیر مسابقه واقعی را با یک پیست مسابقه مجازی ادغام نموده است.

راننده ها، هدست واقعیت مجازی را بر سر گذاشته و پشت خودروهای اسپورت واقعی خود نشسته و در یک پیست واقعی هم به رانندگی می پردازند در حالی که یک هدست مجهز به فناوری واقعیت مجازی را بر سر داشته و پیست اصلی را به شکلی متفاوت و بهینه شده با عناصر دیگر می بینند.

کسترول برای انجام این کار دو راننده حرفه ای را به استخدام خود در آورده اما باید خاطر نشان کرد که این دو شخص به شکل همزمان با هم به مسابقه نمی پردازند بلکه هر کدام به شکل جداگانه هدست ها را بر سر گذاشته و مرحله مورد نظر را به پایان می رسانند و سپس با توجه به زمان سپری شدن برای به پایان رسیدن مسیر مسابقه توسط هر راننده، برنده مشخص می گردد.

واقعیت مجازی تا پیش از این استفاده های بسیاری داشته و به اشکال مختلف در هدست های گوناگون در برابر چشمان کاربران علاقمند به تازه ترین تکنولوژی ها قرار گرفته اما می توان استفاده از که شرکت «کسترول» از این فناوری نموده را یکی از جالب ترینِ آنها دانست.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato