عنوان جدید سازندگان ویچر، Cyberpunk 2077، احتمالا تا آخر سال 2016 عرضه می شود

عنوان جدید سازندگان ویچر، Cyberpunk 2077، احتمالا تا آخر سال 2016 عرضه می شود

بازی Cyberpunk 2077، سال ۲۰۱۲ از سوی استودیوی CD Projekt RED معرفی شد و قرار بود که با پیروی از سبک نقش آفرینی علمی-تخیلی ساخته شود. بنابر گزارش جدید شعبه آلمان Gamereactor، سازندگان قصد دارند که بازی جدید خود را تا اواخر سال ۲۰۱۶ میلادی عرضه کنند.

در گزارش آمده است به گفته یکی از اعضای استودیو، که هویت وی مشخص نیست، سایبرپانک ۲۰۷۷ در حال حاضر برای پلتفرم پی سی ساخته می شود و ورژن کنسول های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ نیز قطعا ساخته خواهند شد. با این حال، وی اضافه کرده که ممکن است سونی و مایکروسافت تلاش کنند تا این بازی را در انحصار خود در آورند.

اگرچه تا به امروز اطلاعات زیادی از سایبرپانک ۲۰۷۷ در دست نداریم اما استودیوی CD Projekt RED بارها اعلام کرده است که عنوان مورد بحث، به مراتب از نسخه سوم سری بازی ویچر بزرگ تر خواهد بود و تمام اعضای استودیو، تمرکز خود را روی ساخت آن معطوف کرده اند.

اما با تمام این تفاسیر، خود سازندگان نیز بارها گفته اند که سایبرپانک ۲۰۷۷ تا قبل از سال ۲۰۱۷ عرضه نخواهد شد. با در نظر گیری سومین بسته الحاقی بازی ویچر ۳، یعنی Blood and Wine که قرار است در سه ماهه نخست ۲۰۱۶ عرضه شود، استودیو CD Projekt شاید زمان کافی برای اتمام ساخت سایبرپانک ۲۰۷۷ را در اختیار نداشته باشد و بازی در همان سال ۲۰۱۷ عرضه شود.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato