آلفابت قصد دارد با برند Verb Surgical وارد دنیای تجهیزات پزشکی و اعمال جراحی روباتیک شود

آلفابت قصد دارد با برند Verb Surgical وارد دنیای تجهیزات پزشکی و اعمال جراحی روباتیک شود

آلفابت قصد دارد با برند Verb Surgical وارد دنیای تجهیزات پزشکی و اعمال جراحی روباتیک شود

چند روز قبل در خبری به اطلاعتان رساندیم که هولدینگ آلفابت بخش علوم زیستی (Life Sciences) را از گوگل جدا کرد و قرار است این بخش فعالیت خود را تحت برند مستقل Verily ادامه دهد. در ویدیوی معرفی این شرکت از تلاش برای  ارتقای کیفیت زندگی و ارائه راهکارهای تکنولوژیک در جهت سلامتی انسان ها به عنوان اهداف اصلی یاد شد.

حال خبر می رسد که مجموعه تازه ای از خود این برند نوپا در حال منشق شدن است تا به صورت تخصصی روی تجهیزات پزشکی متمرکز شود. با ادامه مطلب همراه دیجیاتو باشید.

Verly برند جدیدی را Verb Surgical نامیده و اعلام داشته که این مجموعه قرار است با همکاری یکی از معتبرترین برندهای تولید تجهیزات اتاق عمل، یعنی کمپانی Johnson & Johnson در جهت توسعه روبات های همکار در اتاق عمل و پلتفرم های جراحی فعالیت کند.

فعلاْ تنها چیزی که از این شرکت تازه می دانیم این است که آنها می خواند با تولید تجهیزات و ارائه راهکارهای نو به پزشکان در انجام اعمال جراحی دشوار یاری برسانند.

اندرو کنراد مدیرعامل Verly در مصاحبه با Wired گفته که این اولین شرکتی است که آنها با مشارکت برند دیگری تاسیس می کنند، البته از حرف هایش چنین برمی آید که آخرین هم نخواهد بود. او در مصاحبه خود گفته است: «ما امید داریم که با داروسازان، فعالین در بیوتکنولوژی، سازندگان ابزارهای پزشکی و کیت های تشخیصی، گروه های مشاوره درمانی و محقیق دانشگاهی همکاری نزدیکی برقرار کنیم.»

اسکات هوینکنز مدیرعامل Verb Surgical در جریان جلسه مطبوعاتی معرفی شرکت مطبوعش گفت: «نام برند ما توضیح کافی را در مورد اهدافمان ارائه می دهد. ما تمام تلاش خود را معطوف به ارتقای کیفیت زندگی انسان ها خواهیم کرد و در این مسیر با تمام جراحان دنیا تعامل خواهیم داشت.»

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل