همه چیز درباره آیفون 13
پتنت جدید کنسول NX نینتندو، کنترلری شبیه به دستگاه های قابل حمل را به نمایش می گذارد

پتنت جدید کنسول NX نینتندو، کنترلری شبیه به دستگاه های قابل حمل را به نمایش می گذارد

کمپانی ژاپنی نینتندو، به تازگی پتنتی برای کنسول NX مورد انتظار خود به ثبت رسانده که ایده های جالبی را نمایان می کند. دستگاهی که در تصویر مشاهده می شود، قرار است به عنوان یک کنسول قابل حمل جداگانه عمل کند و بدون نیاز به اتصال به یک دستگه دیگر، به راحتی کار می کند.

نینتندو ظاهرا قصد دارد برای ساخت این دستگاه قابل حمل، از تکنولوژی جدید کمپانی شارپ بهره ببرد. به لطف این تکنولوژی، نینتندو می تواند دو تامب استیک را درون نمایشگر جاسازی کند و البته، نمایشگر تا لبه های دستگاه ادامه می یابد.

دستگاه مورد بحث، علاوه بر دو تامب استیک و دکمه های تاچ روی نمایشگر، به دو دکمه تریگر و سنجش گر ژیروسکوپ هم مجهز شده است. هم چنین به نظر می رسد که کنسول جدید نینتندو، درگاهی برای کارت های SD نیز دارد.

مثل همیشه، مشخص نیست که این پتنت در آینده ساخته می شود یا خیر؛ اما با توجه به خبرهای اخیر مربوط به کنسول NX، پیش بینی می شود که این دستگاه، هیبرید کنسول خانگی/ کنسول دستی باشد. انتظار می رود که دستگاه نمایان شده در پتنت اخیر، بتواند هم به عنوان کنترلر و هم به عنوان یک کنسول قابل حمل جداگانه عمل کند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید تا تصاویر پتنت جدید نینتندو را مشاهده کنید.

nx_patent_2

nx_patent_3

nx_patent_4

nx_patent_5

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato