ویدئوهای تبلیغاتی تازه مایکروسافت برای سرفس پرو 4 و سرفس بوک [تماشا کنید]

مایکروسافت در راستای انجام فعالیت های بازاریابی خود و جلب مشتریان بیشتر برای سرفس پروی 4 و همچنین سرفس بوک تعدادی ویدئوی تبلیغاتی جدید را منتشر کرده است.

نخستین سری از این تیزرها افرادی را نشان می دهند که شغل های مرتبط با حوزه هنر و خلاقیت دارند و یکی از این دو دستگاه را برای انجام کارهای خود دریافت می کنند.

محض اطلاع تان باید بگوییم که سرفس پروی 4 همان تبلت قدرتمند مایکروسافت است در حالی که سرفس بوک یک دستگاه هیبریدی متشکل از تبلت و نوت بوک است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

از جمله افرادی که از مایکروسافت یک دستگاه رایگان سرفس بوک یا سرفس پرو 4 دریافت می کنند می توان به کایل لندری موسیقیدان، جاستینا بلکنی طراح داخلی و راوی وورا عکاس اشاره نمود.

این غول نرم افزاری ساکن ردموند همچنین دستگاهی را به رایگان در اختیار کوریدور دیجیتال قرار داده؛ شرکتی که با ویدئوهای آپلود شده روی یوتوب ارتباط دارد. این کمپانی که برای انجام فعالیت های خود به شدت به اپلیکیشن CGI وابسته است، یک دستگاه سرفس بوک را از مایکروسافت دریافت می کند و بلافاصله آن را برای تولید یک نسخه اکشن زنده از Grand Theft Auto به کار می گیرد.

همانطور که پیشتر در خبرها خواندید، در جریان تعطیلات پایانی هفته مایکروسافت پیشتر به خاطر مشکلاتی که برای کاربران سرفس بوک و سرفس پرو 4 پیش آمده بود عذرخواهی کرد و اعلام نمود که در نظر دارد ظرف هفته های آتی آپدیت های تازه ای را برای آنها ارائه نماید.

چنانچه یکی از این دو دستگاه را دارید، منتظر باشید که به زودی این آپدیت در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟