نسخه پی سی Rise of the Tomb Raider احتمالا ماه آینده میلادی عرضه می شود

نسخه پی سی Rise of the Tomb Raider احتمالا ماه آینده میلادی عرضه می شود

بنا به آنچه که کاربران در وبسایت آمازون مشاهده کرده اند، نسخه پی سی بازی Rise of the Tomb Raider قرار است در تاریخ ۲۹ ژانویه سال آینده برابر با ۹ بهمن ماه عرضه شود. این تاریخ اما حالا عوض شده و روز ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶ (آخرین روز سال آینده) را نشان می دهد.

معمولا فروشگاه ها برای عناوینی که تاریخ انتشار مشخصی ندارند، ۳۱ دسامبر سالی که بازی قرار است در آن منتشر شوند را نمایش می دهند اما اگر قرار باشد اسکوئر انیکس این بازی را در تاریخ ۲۹ ژانویه برای پی سی منتشر کند، Rise of the Tomb Riader عملا کمتر از ۳ ماه در انحصار خانواده اکس باکس بوده است.

در تابستان امسال، اسکوئر انیکس اعلام کرده بود که نسخه استیم و ویندوز ۱۰ این بازی اوایل ۲۰۱۶ منتشر می شود و ورژن پلی استیشن آن تا انتهای سال آینده تاخیر خواهد خورد. بنابراین Rise of the Tomb Raider به مدت یک سال، انحصار کنسولی مایکروسافت خواهد بود.

اگرچه مایکروسافت و اسکوئر انیکس می گویند که از فروش بازی راضی بوده اند اما گزارش های اخیر نشان می دهد که این عنوان فروش چندان موفقی در قیاس با نسخه پیشین نداشته و در انحصار اکس باکس ماندن، ضربه شدیدی به فروش Rise of the Tomb Raider وارد کرده است.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato