همه چیز درباره آیفون 13
ارائه محتوای رایگان برای Batman: Arkham Knight همچنان ادامه دارد

ارائه محتوای رایگان برای Batman: Arkham Knight همچنان ادامه دارد

با ارائه آخرین بسته بروزرسانی برای نسخه پی سی Batman: Arkham Knight، مشکلات عمده بازی تقریبا برطرف شدند اما پشتیبانی استودیوی Rocksteady و کمپانی برادران وارنر از این بازی هنوز پایان نیافته است.

دو لباس قدیمی بتمن که یکی متعلق به فیلم The Dark Knight کریستوفر نولان بوده و دیگری مربوط به کمیک های بتمن است، حالا به صورت رایگان در اختیار دارندگان بازی قرار گرفته است. کنسول گیمرها برای دریافت لباس ها باید به استورهای مربوطه مراجعه کنند اما کسانی که بازی را روی استیم دارند، لباس ها را به صورت خودکار دریافت کرده اند. جالب است بدانید که برای اضافه کردن لباس بتمن در فیلم The Dark Knight، استودیو راک استدی با کمپانی DC وارد مذاکره شده و حقوق آن را پرداخته است.

اخیرا نیز آخرین بسته الحاقی بازی تحت عنوان Season of Infamy منتشر شد که ماموریت های ۴ شخصیت کیلر کراک، مستر فریز، Ra’s Al Ghul و Mad Hatter را به بازی اضافه می کند. همانند دیگر ماموریت های جانبی، این شخصیت ها نیز یک سری مراحل مختص به خود دارند.

بسیاری از کاربران، Season of Infamy را اولین بسته الحاقی ارزشمند این بازی تلقی کرده اند. جدا از اینکه تاکنون Rocksteady، لباس ها و یا ابزارهای متنوعی را به صورت رایگان ارائه داده اما محتوای بخش پولی چندان پر رونق نبوده و گیمر را ساعات زیادی درگیر خود نمی کند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato