رینگ و لاستیک های تماما یخی برای لکسوس NX [تماشا کنید]

رینگ و لاستیک های تماما یخی برای لکسوس NX [تماشا کنید]

شرکت خودروسازی ژاپنی لکسوس که در حوزه تولید اتومبیل های لوکس فعالیت دارد در اقدامی جالب، چهار رینگ و لاستیکی که تماما از یخ ساخته شده بودند را در سبک ترین کراس اوور کامپکت خود یعنی NX مورد استفاده قرار داد.

نمایندگی انگلستان شرکت یاد شده با همکاری کمپانی سازنده مجسمه های یخی این کشور، تایرهای یخی که کاملا براق و صیقلی هستند را با استفاده از اسکن لیزری از روی لاستیک های واقعی NX ساخته و تولید نموده اند و پس از نصب لاستیک های یخی، خودرو به مدت ۵ روز در دمای ۳۰ درجه سانتی گراد قرار داده شده تا برای حرکت آماده بشود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

بد نیست بدانید که NX وزن خالص ۱۸۱۵ کیلوگرمی دارد در نتیجه می توان گفت گزینه مناسبی برای این کار نمایشی به شمار می رفته، اما نادیده گرفتن شاهکار طراحی و مهندسی این تایرهای یخی نیز بی انصافی خواهد بود. در ضمن، نور آبی وهم آلودی هم که برای تایرهای یخی این ماشین انتخاب شده ابهت ویژه ای به خودرو بخشیده و به هیچ وجه آزاردهنده به نظر نمی رسد.

در آخر نباید منتظر باشید که در مورد زمان مناسبِ استفاده از این تایرها پیشنهادی برایتان داشته باشیم زیرا در هر فصلی که از آن استفاده نمائید، فارغ از گرم یا سرد بودن، فرقی نمی کند و این لاستیک ها پس از یک یا دو ساعت به طور کامل آب شده و از بین خواهند رفت.

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato