تبلت 8 اینچی سامسونگ مجوزهای بلوتوث و وای فای را دریافت کرد

تبلت 8 اینچی سامسونگ مجوزهای بلوتوث و وای فای را دریافت کرد

شرکت سامسونگ هر ساله مدل های تازه ای از موبایل و تبلت به بازار عرضه می کند و آن طور که از اخبار برمی آید این روند در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

اما اخیراً یک گجت جدید از سامسونگ با شماره مدل SM-T375S مجوزهای مربوط به بلوتوث و وای-فای را دریافت کرده است. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

بر اساس گزارشی که امروز منتشر شد، این ابزار هوشمند جدید به احتمال فراوان یک تبلت ۸ اینچی خواهد بود. از روی مدل می توان چنین نتیجه گرفت این تبلت یک نسخه کاملا جدید بوده و شاید شروع کننده رده ای تازه در میان خانواده تبلت های سامسونگ باشد.

گزارش فوق نشان می دهد که دو نمونه اولیه از این محصول جهت سپری کردن مجموعه ای از آزمایش ها در تاریخ ۷ دسامبر به کشور هند وارد شده اند و قرار است پس از طی کردن آزمایشات مربوطه معدوم شوند. قیمت هرکدام از تبلت ها ۱۰۳ دلار ذکر شده که به نظر می رسد قیمت نمونه اولیه آن باشد، نه قیمت نهایی. از روی شماره مدل هم می توان حدس زد که ما با محصولی سطح پایین و اقتصادی مواجه نیستیم.

SM-375S-receives-its-Bluetooth-certification...

با آن که این تبلت جدید مجوزهای بلوتوث و وای فای را دریافت کرده، اما به نظر می رسد که راه زیادی تا نهایی شدن و عرضه عمومی در پیش داشته باشد. باید به انتظار نشست و دید چه زمانی کره ای ها از این تبلت ۸ اینچی جدید رونمایی خواهند کرد.

The-8-inch-tablet-is-shipped-to-India-for-testing

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato