آپارات رسما سرویس «شتاب دهنده» خود را برای ویدیو ها معرفی کرد

آپارات رسما سرویس «شتاب دهنده» خود را برای ویدیو ها معرفی کرد

آپارات رسما سرویس «شتاب دهنده» خود را برای ویدیو ها معرفی کرد

آپارات به عنوان بزرگترین سایت میزبانی ویدیو در ایران، مدتی می شود که سرویس جدیدی به نام «شتاب دهنده» را راه اندازی کرده است. این سرویس که اخیرا مرحله بتا خود را پشت سر گذاشته و به صورت رسمی آغاز به کار کرده، به کاربران امکان می دهد تا پرداخت هزینه، بازدید بیشتری را برای ویدیو خود به همراه آورند.

در همین راستا روابط عمومی مجموعه آپارات، بیانیه ای خبری را در اختیار دیجیاتو قرار داده است تا کاربران بیشتر با نحوه کارکرد این سرویس جدید آشنا شوند. در ادامه با ما همراه باشید.

از آنجا که یکی از دغدغه های کاربران حرفه ای آپارات و صاحبان کسب و کار بیشتر دیده شدن ویدیوهایشان است، تیم آپارات امکان جدیدی به نام "شتاب دهنده" را اضافه کرده است. اکنون همه می توانند پس از بارگذاری ویدیوی خود برای بیشتر و بهتر دیده شدن آن از این امکان جدید استفاده کنند.

آپارات با در نظر گرفتن برخی الویت ها در نتایج جستجو و دیگر صفحات سایت برای ویدیوهای شتاب داده شده، آنها را در معرض دید بازدیدکنندگان هدفمند بیشتری قرار می دهد تا تعداد مخاطبان به شکل چشمگیری افزایش باید.
حال اگر شما در دسته کسانی هستید که در آپارات کانالی دارید و میخواهید ویدیوتان بازدید چشمگیری داشته باشد، می توانید با استفاده از این سرویس ویدیوی خود را پربازدید کنید.

این امکان برای همه، به ویژه صاحبان کسب و کار به منظور بهرمندی از روش های نوین ویدیو مارکتینگ برای معرفی محصولات، خدمات مرتبط با روابط عمومی، بسیار مفید و اثر گذار است.

همچنین آپارات امکانات دیگری را برای کسانی که این روش تبلیغی را انتخاب می‌کنند در نظر گرفته از جمله اینکه بتوان لینکی را به ویدیو اضافه کرد یا در پایان ویدیو، کاربران را با یک متن تبلیغاتی و یک لینک به سایت دلخواه هدایت کرد یا حتی یک نرم‌افزار را دانلود کرد.


دیجیاتو در رابطه با این سرویس تحقیقاتی را به عمل آورده که در واقع با استفاده از آن می توان الگوی دقیق سرویس «شتاب دهنده» را تشریح کرد:

الگوی مالی پرداخت از این قرار است که با نرخ ۶۶ هزار تومان به ازای ۲۰۰ بازدید شروع می شود و هرچه تعداد بازدید بیشتری سفارش داده شود تخفیف بیشتری به کاربر تعلق می گیرد. اگر لینک زیر ویدیو را نیز سفارش دهنده اضافه کند، ۱۰ درصد به مبلغ اضافه می شود و اگر باکس انتهای ویدیو را نیز سفارش دهد ۳۵ درصد به مبلغ اضافه خواهد شد. اگر کانال یا ویدیویی خود دارای بازدید بالایی باشد، این موضوع سبب می گردد تا تخفیف هایی در اختیار کاربر قرار گیرد.

 

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل