معرفی Calendar Shamsi؛ یک تقویم شمسی کارآمد برای ویندوزفون

معرفی Calendar Shamsi؛ یک تقویم شمسی کارآمد برای ویندوزفون

اپلیکیشن های تقویم شمسی در ویندوزفون کم نیستند. به لطف تلاش توسعه دهندگان ایرانی، ده ها نمونه بسیار خوب و کاربردی تقویم شمسی هم اکنون در ویندوزاستور برای دانلود قابل دسترسی اند که بسته به سلیقه و نیاز، می توانید مورد مناسب از میان آنها را برای استفاده روزانه انتخاب کنید.

Calendar Shamsi با میانگین امتیاز ۴.۶ در ویندوزاستور، یکی از مطرح ترین اپلیکیشن های تقویم شمسی در ویندوزفون به شمار می آید که با امکانات کاملی که به مخاطبانش ارائه کرده، می تواند یکی از ضروری ترین اپلیکیشن ها برای موبایل ویندوزفونی شما باشد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

نیازی به توضیح اضافه نیست؛ اسکرین شات های Calendar Shamsi کاملا نمایانگر رابط کاربری زیبا و رنگارنگش هستند، و همین موضوع می تواند باعث شود که برای جایگزینی آن با اپلیکیشن تقویم شمسی فعلی تان وسوسه شوید.

Calendar Shamsi 2

یک تقویم شمسی کامل با نمایش تمام مناسبت ها، تقویم میلادی، مبدیل تاریخ میان تقویم میلادی، خورشیدی و قمری، نمایش اوقات شرعی شهرهای مختلف، افزودن یادداشت و تعیین یادآور امکاناتی هستند که با نصب Calendar Shamsi بدست می آورید.

تولد دوستانتان را فراموش می کنید؟ با داشتن Calendar Shamsi می توانید برای تولدها یادآور بگذارید تا هیچ موقع دوستانتان را از خود رنجیده خاطر نکنید. با مراجعه به قسمت تنظیمات، می توانید اطلاعات اپ را برای نمایش در قفل صفحه نمایش هم تنظیم کنید. ضمنا امکان استفاده از کاشی زنده در صفحه استارت هم برایتان فراهم شده تا برای چک کردن تاریخ نیازی به باز و بسته کردن مکرر اپ نداشته باشید.

اگر قابلیت هایی که گفتیم توانسته شما را برای استفاده از Calendar Shamsi ترغیب کند، می توانید این اپلیکیشن را همین حالا و به رایگان از ویندوزاستور دریافت نمایید.

Calendar Shamsi
  • Calendar Shamsi
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: حسین جویباری
  • سیستم عامل: ویندوزفون
  • حجم: ۸.۶ مگابایت
دانلود

ویندوزاستور

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato