در نمایشگاه CES 2016 کمپانی Uber ماشین های خود را به هات اسپات وای فای تبدیل می کند

در نمایشگاه CES 2016 کمپانی Uber ماشین های خود را به هات اسپات وای فای تبدیل می کند

شرکت حمل و نقل اوبر که از سال ۲۰۰۹ میلادی فعالیت خود را آغاز نموده اکنون فقط یک شرکت خدمات اتومبیل به شمار نمی رود و امکانات زیادی به آن اضافه گشته و مشتری های بسیاری در سراسر آمریکا دارد. در سال ۲۰۱۵ میلادی این کمپانی خدمات تازه ای همانند سرویس ارسال غذا در تورنتو و کانادا راه اندازی نمود و گویا قرار است آن را در مناطق دیگر نیز توسعه دهد.

علاوه بر اینها، برنامه های دیگری همانند تولید ماشین های خودران نیز در دستور کار خود دارد که چندان عمومی نگشته و کمپانی مورد بحث در مرحله تحقیق و مطالعه در این رابطه است.

گذشته از مواردی که یاد شد، اوبر بر این اصل بنا نهاده شده تا کاربر از طریق اپلیکیشن موبایل خود تاکسی درخواست کند تا در کمترین زمان ممکن، ماشین در محل مورد نظر او حاضر شود. اکنون این سرویس خدمت رسانی در نظر دارد در نمایشگاه CES 2016 ماشین های واحد لاس وگاس خود را به شبکه وای فای مجهز گرداند تا در طول دوران نمایشگاه، مشتری ها در حال تردد در خیابان ها نیز از اینترنت بهره مند گردند.

اوبر برای این منظور با کمپانی Vinli و اپراتور نسل چهارم تی-موبایل وارد همکاری گشته تا ماشین های خود را هات اسپات کند.

این کار برای تمامی افرادی که از سراسر دنیا برای بازدید از نمایشگاه CES در لاس وگاس حاضر خواهند بود نیز بسیار جالب و کاربردی به نظر می رسد زیرا نه تنها در صف های طولانی تاکسی منتظر نمی مانند بلکه می توانند در مسیر رسیدن به مقصد خود از اینترنت وای وای نیز بهره بگیرند که در آن روزها بسیار مورد نیاز است و البته اطرافیان این خودروها نیز از اینترنت رایگان بی نصیب نخواهند ماند.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato