کوانتوم بریک وارد مرحله برطرف سازی باگ شد

کوانتوم بریک وارد مرحله برطرف سازی باگ شد

سالی که گذشت برای دارندگان کنسول اکس باکس وان فوق العاده بود. انحصاری های با کیفیت متعددی یکی پس از دیگری روانه بازار می شدند در حالی که سونی دست خالی به استقبال تعطیلات آخر سال می رفت. حتی اعتراف تلخ مدیران سونی به «کم حاصل» بودن سال ۲۰۱۵ برای پلی استیشن ۴ جای هیچ بحثی میان طرفداران دو کنسول باقی نمی گذارد. اکس باکس وان از نظر بازی های انحصاری طی سال گذشته برتر بود و مایکروسافت سعی دارد این اتفاق را یک بار دیگر در سال ۲۰۱۶ هم تکرار کند.

کوانتوم بریک یکی از بزرگ ترین عناوین سال آینده اکس باکس وان است که گرافیکی فوق العاده دارد و اگر سرنوشتی مشابه آلن ویک پیدا نکند و به موقع عرضه شود، می توان از آن به عنوان خوش گرافیک ترین بازی سال اکس باکس وان یاد کرد. فراموش نکنیم که در سوی دیگر میدان هم آنچارتد ۴ را داریم.

گویا همه چیز در استودیو فنلاندی رمدی به خوبی سپری می شود و کوانتوم بریک یک مرحله به عرضه نزدیک تر شده است. چندی پیش این استودیو در اینستاگرام خود نوشت: «نیمی از آخرین روز ۲۰۱۵ باقی مانده و و ما در حال برطرف سازی باگ ها در کوانتوم بریک هستیم.»

پتری آلانکو، سازنده موسیقی های بازی نیز سخت مشغول کار روی بازی است و در توییتر خود اخیرا عکسی منتشر کرده که برخی از بخش های آن پوشانده شده است که احتمالا برای جلوگیری از لو رفتن داستان بازی بوده است. گویا باید به زودی شاهد اطلاعات بیشتری از بازی باشیم و خودمان را برای عرضه بازی در سال ۲۰۱۶ آماده کنیم.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato