ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

آکیلس به حامیان مالی خود یک نسخه رایگان از هدست های واقعیت مجازی ریفت هدیه می دهد

کمپانی آکیلس اعلام نموده یک دستگاه از نسخه تجاری هدست های واقعیت مجازی Rift خود را به صورت رایگان برای افرادی که در سال 2012 میلادی در کمپین وب سایت کیک استارتر آنها را حمایت ...

فروغ بیداری
نوشته شده توسط فروغ بیداری | ۱۶ دی ۱۳۹۴ | ۱۹:۰۰

کمپانی آکیلس اعلام نموده یک دستگاه از نسخه تجاری هدست های واقعیت مجازی Rift خود را به صورت رایگان برای افرادی که در سال 2012 میلادی در کمپین وب سایت کیک استارتر آنها را حمایت مالی نموده بوده اند، ارسال خواهد کرد.

به گفته خود کمپانی سازنده، روی تمامی 9522 نمونه ی آماده شده از این محصول، عبارت «نسخه کیک استارتر» حک خواهد شد و این پشتیبان های مالی تا 12ام بهمن هدست های خود را دریافت خواهند کرد. لازم به ذکر است که اگر آدرس هر کدام از گیرنده ها خارج از 20 کشور تحت پوشش آکیلس باشد، آنها حتما راهی دیگر برای این قدردانی پیدا خواهند نمود.

آن طور که گفته می شود، این دیوایس ها با نمونه های نرمال که وارد بازار می شوند تفاوت چندانی نخواهند داشت و فقط جزء نخستین مدل های تولید شده هستند و روی جعبه ی آنها مهر کیک استارتر چاپ شده. بعلاوه، طبق روال همیشگی شرکت مورد بحث، این مدل ها هم با بازی EVE:  Valkyrie and Lucky's Tale همراه خواهند بود.

پروژه آکیلس یکی از پر طرفدارترین کمپین هایی بود که تاکنون در وب سایت های جمع سپاری شکل گرفته. آنها توانستند تا پایان دوره کمپین، حدود 22.4 میلیون دلار سرمایه گردآوری نمایند و در کمتر از دو سال پس از آن این شرکت با قیمت 2 میلیارد دلار  توسط شبکه اجتماعی فیس بوک خریداری گشت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی