باتری حجیم و دوربین قدرتمند، از مشخصه های اصلی خانواده گلکسی اس ۷ خواهند بود

باتری حجیم و دوربین قدرتمند، از مشخصه های اصلی خانواده گلکسی اس ۷ خواهند بود

باتری حجیم و دوربین قدرتمند، از مشخصه های اصلی خانواده گلکسی اس ۷ خواهند بود

هرقدر که به زمان معرفی پرچمداران سال ۲۰۱۶ سامسونگ نزدیک می شویم، اطلاعات و شایعات بیشتری از آنها به گوش می رسد. تقریباْ مطمئن بودیم که دیر یا زود جدول مشخصات کامل سخت افزاری منتسب به این دو محصول منتشر خواهد شد. بالاخره امروز این اتفاق افتاد.

امروز بالاخره منابع چینی دخیل در چرخه تامین قطعات سامسونگ اطلاعات کامل سخت افزاری این دو اسمارت فون جدید را افشا کردند. از قبل می دانستیم که Galaxy S7 دارای صفحه نمایشی ۵.۱ اینچی و برادر بزرگترش صاحب نمایشگری ۵.۵ اینچی است. علاوه بر این از قبل شنیده بودیم که قرار است این پرچمداران جدید صاحب باتری هایی بزرگتر، دوربینی متفاوت، پردازنده ای قدرتمند و قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه باشند.

منبع افشا کننده این اطلاعات اندازه دقیق نماشگر Galaxy S7 را ۵.۱۷ اینچ عنوان کرده. شاید همین مسئله دلیل اختلاف ۰.۱ اینچی گزارش های مختلف تا به امروز باشد.

Alleged-Galaxy-S7-specs

این گزارش می افزاید که ظرفیت باتری به کار رفته در S7 برابر ۳۰۰۰ میلی آم‍پر و در S7 edge برابر ۳۶۰۰ میلی آم‍پر خواهد بود. اگر بشود به این اطاعات اعتماد کرد، رکورد ظرفیت باتری در سری S سامسونگ شکسته خواهد شد. البته باتری بزرگتر نگرانی از بابت افزایش ضخامت را نیز به دنبال خواهد داشت، اما تجربه تعبیه یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری در Galaxy A9 نشان می دهد که سامسونگ توانایی آن را دارد که بدون افزایش ضخامت از باتری بزرگتری بهره ببرد.

در جدول فوق سنسور دوربین اصلی این محصولات ۱۲ مگاپیکسلی با گشادگی لنز برابر f/1.7 ذکر شده است. اگر این اطلاعات صحت داشته باشد، به نظر می رسد که سرانجام سامسونگ نبرد بیهوده بر سر پیکسل ها را کنار گذاشته و در عوض به دنبال افزودن تکنولوژی های جدیدتر برای ارتقای کیفیت دوربین موبایل های پرچمدار خود است.

باید تا روز معرفی رسمی این محصولات منتظر ماند و دید سامسونگ امسال با چه ساز و برگی پرچمداران خود را به میدان نبرد سخت بالارده ها خواهد فرستاد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل